PPotřebují Vaše vlasy omládnout? Jsou poškozené sluncem, vlivem okolního prostředí, špatnou péčí nebo nesprávným barvením a zasvětlením? Pak právě Vám je určena řada Salerm Hi Repair s efektem botoxplus ze Salerm Cosmetics.

Určitě už jste to také zažila. Právě jste se vrátila z dovolené plná zážitků z teplých slunečních paprsků vůně mořského vzduchu a vody, ale také s neposednými, krepatými a suchými provázky bez života, které se zacuchávají a ani vzdáleně nepřipomínají imaginární korunku krásy – vlasy.

I když jste před pár dny navštívila kadeřníka, vlasy zůstávají bez lesku, objemu a vitality a vy si marně lámete hlavu nad tím, po kterém produktu sáhnout a který bude ten nejlepší pro znovuzískání mladistvého vzhledu vašich vlasů.

V žádném případě neexperimentujte, není to potřeba, my pro Vás máme okamžité řešení – řadu produktů omlazujícího ošetření Hi Repair s efektem botoxplus ze Salerm Cosmetics. Ve třech krocích – v šampónu, masce a séru se skrývají nenahraditelní pomocníci.

Omlazující ošetření Hi Repair s efektem botoxplus působí od okamžiku, kdy se dostane do kontaktu s vlasy: ihned obnovuje jejich strukturu a složky přírodního keratinu s molekulami na bázi proteinů hedvábí – silikon – akilo působí rychle a hloubkově až do samotné struktury vlasů. Vlasy jsou znovu plné síly, působí mladistvým dojmem a jsou plné lesku a vitality. Díky Hi Repair se vaše vlasy budou snadnou rozčesávat a jejich hebkost jistě oceníte nejen vy.

Navíc ošetřující řada Hi Repair chrání vlasy před vlivem okolního prostředí, stárnutím, slunečními paprsky, upravuje strukturu vlasů uvnitř kortexu, doplňuje chybějící výživné látky a navrací vlasům ztracenou hydrataci. Příjemná lehká parfemace umocňuje účinek tohoto speciálního ošetření.

Nyní již budou vlasy zářit vitalitou, mládím a krásou. Avšak potřebujete-li prodloužit trvanlivost Vašeho účesu po delší čas, ošetřující řada Hi Repair se rozšířila také o konečnou úpravu, a to laky na vlasy Hi Repair Strong a Hi Repair Extra Strong. Jedná se o první lak, který nejen fixuje účes a dovoluje pozměnit váš vzhled, ale také vlasy obnovuje a chrání je proti slunečním paprskům. Samozřejmostí, jako u všech laků ze Salerm Cosmetics, je ochrana proti vlhkosti.

Teď jsou vlasy příjemně ošetřeny a znovu se staly ozdobou vaší krásy. Stačilo jen velmi málo a pocit krásy, hebkost a příjemná vůně z vašich kadeří vás bude provázet celým dnem.

Máte-li barvené vlasy a toužíte po delší trvanlivosti vaší barvy a přirozeného lesku, dalším speciálním ošetřením ve třech krocích ze Salerm Cosmetics je řada Citric Balance.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..