Kadeřnický salón Hair Fashion Point poskytuje kadeřnické služby té nejvyšší kvality již od roku 2010. Na tým skutečných profesionálů oboru se můžete vždy spolehnout a svou pomyslnou korunu krásy jim bez obav svěřit do rukou. Pražský kadeřnický salón Hair Fashion Point nabízí služby v oblasti dámského, pánského i dětského kadeřnictví. 
Do portfolia služeb tohoto kadeřnictví v Praze patří nejen klasické, moderní a extravagantní střihy a styly účesů, nýbrž také ošetření vlasů pokročilou technologií Bio Ionic Agave, které neposlušným, krepatým, poškozeným a suchým vlasům doslova vdechne nový život. Tým kadeřníků je vždy ochoten poskytnout informace ohledně správné vlasové péče a nabídnout správné produkty vlasové kosmetiky pro váš typ vlasů. Doporučujeme vlasový obřad Kérastase, který na základě důkladné diagnostiky vlasů a vlasové pokožky navrhne ty nejlepší produkty vlasové péče. Portfolio služeb také zahrnuje tvorbu svatebních a společenských účesů.
Hair Fashion PointBio Ionic Agave
Bio Ionic Agave je velmi šetrné a hloubkové ošetření vlasů založené na účincích agáve a iontů (Natural Ion Complex TM), které zajistí dostatečnou hydrataci vlasového vlákna. Zároveň podporuje vyhlazení vlasů až na dobu 12 týdnů, odstraňuje nepoddajnost, nežádoucí objem a snižuje kudrnatění vlasů až o 80 %. A to vše bez dráždivých a chemických přísad.
Hair Fashion Point není obyčejné kadeřnictví. V tomto salónu si dopřejete odpočinek a relaxaci, ať již ve formě příjemných vlasových masáží nebo u doušku lahodné kávy Illy. Garantujeme Vám, že po první návštěvě tohoto salónu budete ohromeni a velmi rádi se zde budete vracet.
Hair Fashion PointA co víc?
Již nemusíte nahánět svého kadeřníka! V salónu Hair Fashion Point se velmi snadno objednáte pomocí on-line rezervačního systému. Pokud tak učiníte, obdržíte dokonce slevu! Navíc budete pravidelně informováni o akčních nabídkách a slevách salónu, což Vám nejenže rozšíří obzory, ale také ušetří peníze a čas. Ceny za dámské stříhání a foukání začínají od 990 Kč. Pánský střih pak od 490 Kč.


Hair Fashion Point
Metropole Zličín – centrum módy a zábavy
Otevírací doba 10:00 – 21:00 (po-ne)
Řevnická 121/1, Praha 5
Web.: www.hfpoint.cz
Tel.: 226 082 485

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..