Na trh vstupuje nová dekorativní kosmetika Salerm Cosmetics, která nabízí intenzivní a čisté barvy pro dosažení precizního nalíčení očí a rtů. Nabídka v současnosti zahrnuje 8 velmi dobře pigmentovaných a hydratačních rtěnek, z toho 2 odstíny se sametovou texturou s matným efektem („soft strawberry“ a „velvet skin“. Zvýraznění očí pak zajistí 9 perleťových očních stínů o širokém spektru barev a 1 matný černý oční stín bez perleti a 3 oční linky v hnědém, černém a modrém odstínu. Maximální efekt krásných očí pak dokončí volumizační HD řasenka.

Salerm Hidracolors. Rtěnka s hydratací

Podrobněji jsme se rtěnkám Salerm Hidracolors již věnovali díky bloggerce Vendule v našem jiném článku. Kompletní recenze na rtěnky Salerm Hidracolors. Jen připomeňme, že rtěnky jsou k dispozici v celkem 8 odstínech. Celkem 6 odstínů dodává rtům hydrataci, jemnost a zejména pak lesk. Jedná se o odstíny: 01 Glossy Coral, 02 Princess Pink, 03 Sweet Strawberry, 04 True Red, 05 Natural Skin, 06 Wine. Dva odstíny pak dodávají rtům jemnost, hydrataci a sametovost s matným efektem. Jedná se o odstín 07 Soft Strawberry a 08 Velvet Skin.

Salerm Volume Mascara. HD řasenka s multiaplikátorem

Pro dokonale vzhlížející make-up očí je nepostradatelným pomocníkem řasenka Salerm Volume Mascara.  Řasenka obklopí i ty nejmenší řasy od kořínků po konečky a je odolná proti vlhkosti. Řasy opticky prodlužuje, zesiluje a dodává objem s HD efektem. Po aplikaci se řasenka neobtiskává a je bezprašná. Řasenka je vybavena mini aplikačním kartáčkem se zásobníkem. Řasenka Salerm neobsahuje parabeny, vonné látky a ani silikon D5.

Aplikační kartáček překvapí svou titěrností. Nabízí ovšem velmi přesné nalíčení každé řasy, oddělení jednotlivých řas bez obav ze slepení, prodloužení a zhuštění řas s HD efektem. Kartáček je vybaven zásobníkem, který zajišťuje rovnoměrné nalíčení všech řas. Před aplikací doporučujeme kartáček velmi dobře otřít a řasenku nanášet od kořínků po konečky jednotlivými tahy bez tzv. „cik-cak“ pohybu. Pouze tak můžete docílit perfektního objemu a prodloužení bez slepení.

Kompletní program dekorativní kosmetiky Salerm zajistí velmi jednoduché, ale precizní nalíčení s produkty vysoké kvality. Široká škála odstínů rtěnek, stínů a linek je vhodná jak pro výraznější večerní líčení, tak pro jednodušší a decentnější denní líčení.

Salerm Lashes Multipler Black řasenka černá objemová

Salerm Lashes Multipler Black řasenka černá objemová

Salerm Matic Precision. Precizní tužka na oči

Oční linky Salerm obsahují vysoce krystalické vosky, které poskytují dokonalou rovnováhu sametovosti a struktury. Díky použití polymeru poslední generace nabízí extrémní krémovitost bez rozmazování s dlouho trvajícím účinkem. Oční linky je také možné použít pro zvýraznění obočí. Linky na oči Salerm Matic Precision neobsahují žádné konzervační látky a jsou bezprašné.

Oční linky Salerm Matic Precision jsou distribuovány v praktické vysunovací a ergonomicky tvarované tužce, která zajišťuje přesnou a precizní aplikaci. Spodek tužky je také vybaven ořezávátkem, kterým zajistíte tenký hrot tužky pro přesnou aplikaci oční linky. Oční linky Salerm jsou k dispozici ve třech odstínech, 20 Black, 21 Turqoise, 22 Brown.

Salerm Matic Precision tužka na oči

Salerm Matic Precision tužka na oči

Salerm Comfort Pure Color. Bezprašné oční stíny v tužce

Barevné spektrum očních stínů Salerm zahrnuje celkem 10 odstínů, které tak umožňují dosáhnout precizně vystínovaného očního okolí s korekcí případných nedokonalostí a asymetrií. Oční stíny jsou distribuovány v praktické vysouvací tužce se zaoblenou špičkou, což maximálně usnadňuje aplikaci. Pro velmi citlivé jedince je velmi dobrou zprávou, že oční stíny neobsahují parabeny a složení je celkově velmi šetrné.

Oční stíny Salerm Comfort Pure Color jsou mastnější, ovšem nezatěžují oční okolí. Hladká a krémová textura zajišťuje bezprašnost očních stínů a jejich dlouhodobou trvanlivost s bohatými odlesky intenzivní pigmentace.

Oční stíny jsou k dispozici v 9 perleťových odstínech a v 1 matném černém odstínu bez perleti. Z perleťových odstínů můžete vybírat ze 31 Lead Gray, 32 Silver Blue, 33 White, 34 Blue, 35 Lilac Brown, 36 Pink, 37 Green, 38 Gold, 39 Brown.

Salerm Comfort Pure Color oční stíny

Salerm Comfort Pure Color oční stíny

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..