Salerm Cosmetics v souladu s nejnovějšími trendy  představuje novou řadu 100% rostlinných barev na vlasy Biokera VEGAN. Salerm Biokera Vegan přináší způsob barvení vlasů vhodný nejen pro všechny bio-příznivce, kteří se vyznačují silnou vazbou k přírodě, ale také pro všechny ty, pro které nejsou konvenční oxidační barvy vhodné. Barvy Biokera VEGAN obsahují pouze přírodní barevné pigmenty, které poskytuje matka příroda již od nepaměti. Barvící účinek je založen na pigmentech  vyrobených z rostlin, jako je indigo, rebarbora, ibišek, eukalypt, lékořice, kurkuma, aloe vera, henna a shikakai.

Být BIO znamená chtít se starat o životní prostředí, být si vědom přírody, být zodpovědný za to, co konzumujeme, a chtít využívat zdroje poskytované přírodou a získané udržitelným způsobem. Biokera Vegan dodržuje tyto principy díky svému přírodnímu původu se 100% rostlinnými složkami vhodnými pro vegany.

Technické barvení vlasů Biokera Vegan od Salerm Cosmetics efektivně a dlouhodobě dodává vlasům přirozenou barvu s využitím znalostí a výhod ajurvédské hinduistické medicíny. Ošetřené vlasy budou vyživené, hydratované, silnější a více objemnější.

Rostlinné pigmenty Biokera Vegan pronikají do vlasové struktury, kde obklopují keratin vlasů, pronikají ním a přilnou k němu. U vysoce pigmentovaných vlasů, jako jsou tmavě zbarvené vlasy, bude výsledný barevný tón viditelný zejména při dopadu slunečních paprsků. Vlasy budou lesklejší a silnější a budou mít větší objem. V případě prošedivělých vlasů: barevný pigment překryje všechny šedivé vlasy stejně tak, jako vlasy odbarvené. Protože tato barva neprobarvuje tmavé vlasy, výsledek bude dvojbarevný, díky němuž budou šedivé partie výraznější a jasnější v závislosti na tom, jak moc prošedivělé vlasy jsou. Čím více šedin, tím jasnější a světlejší efekt.

Pro získání široké palety odstínů, od černé až po blond (v závislosti na odstínu podkladu pro barvení) jsou barvy Biokera Vegan od Salerm Cosmetics založeny na směsi 20 rostlin. Jen namátkou, mezi nejvýznamnější přírodní složky patří akácie (antibakteriální a buněčně detoxikační účinky), aloe vera (zvlhčující a proti stárnutí), měsíček (tonizující a zvlhčující), eukalyptový olej (s antiseptickými vlastnostmi), rubia cordifolia (přírodní červené barvivo), henna (přírodní pigment, který chrání kapilární vlákno), ibišek (zklidňující a zabraňující podráždění) …

Salerm Biokera Vegan

Salerm Biokera Vegan

Trvanlivost barev Biokera Vegan je totožná s klasickými oxidačními barvami na vlasy. V případě centimetrového odrostu každé tři nebo čtyři týdny, je vhodné barvení opakovat pravidelně, zejména v případě většího podílu šedin. Výsledky a doba trvání také závisí na kvalitě a stavu vlasů. V případě malého procenta šedivých vlasů postačí barvení jedenkrát za tři měsíce.

S novou řadou Biokera Vegan Salerm Cosmetics propaguje přírodní péči v kultuře bioloverů skrze 100% rostlinné barvení vlasů, které je veganské a vhodné pro všechny typy a druhy vlasů. Princip barvení vlasů Biokera VEGAN je stále stejný a je znám více než tisíce let. Barvy Biokera Vegan jsou určeny pro ty, kteří se nemohou barvit klasickými oxidačními barvami, ať již ze zdravotních důvodu nebo z vlastního přesvědčení. Ačkoli Salerm Cosmetics důkladně studoval přínosy a kulturu přírodních pigmentů, neznamená to, že barvy Biokera Vegan nemohou vyvolat určitý druh reakce. Vlasová pokožka může alergicky reagovat na jednu nebo více rostlinných složek, které jsou obsaženy v barvící směsi Biokera Vegan. Proto se i v tomto případě vždy doporučuje provést test citlivosti. Pravděpodobnost výskytu alergické reakce je ovšem v případě přírodních složek mnohonásobně menší, než u konvenčních oxidačních barev na vlasy.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..