Studio Ivana, Prokopa Velikého 699/5, Ostrava – Vítkovice, 703 00

Studio Ivana Ostrava

Studio Ivana je zaměřeno na individuální péči o zákazníka s širokou nabídkou služeb na jednom místě. Navštivte naše studio a nechte se okouzlit jeho prostředím, moderně zařízeným interiérem, kvalitou používaných přípravků a profesionalitou za příznivé ceny.

Studio Ivana je dlouholetý projekt majitelky paní Ivany Korduliak Doleželové, která se celoživotně zabývá zkrášlováním žen, zvyšováním jejich sebevědomí a posilováním jejich sebedůvěry.

Provozní doba:

Pondělí: 09:00 – 18: 00

Úterý: 09:00 –  18: 00

Středa: 09:00 –  18: 00

Čtvrtek: 09:00 –  18: 00

Pátek: 09:00 – 18: 00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Kontakt:

Kontaktní osoba: Ivana Korduliak Doleželová

Mobil: (+420) 773 255 595

E-mail: studio.ivana@seznam.cz

WWW: www.studio-ivana.cz

Adresa:

Studio Ivana

Prokopa Velikého 699/5, Ostrava – Vítkovice, 703 00

[map id=2097]

Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a nejsou právně vymahatelné. Změna informací, dat a údajů vyhrazena. Pro aktuální informaci vždy kontaktujte kontaktní osoby uvedené v kontaktech.

Provozujete kadeřnictví? Chybí Vám zda váš oblíbený kadeřnický salón? neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace o zařazení do katalogu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..