Rozhodnout o tom, co bude trendy pro rok 2020 není záležitostí mrknutí oka, ale pečlivým studováním tisíce fotografií zveřejněných na sociálních sítí a internetu jako takovém. Internet se v současné době stává nástrojem, který určuje, co je, anebo bude trendy pro následující měsíce. Módním trendem pro rok 2020 budou zejména červené odstíny.

Osobnost

Než ovšem zabrousíme do detailů, jaké barvy budou v roce 2020 v oblibě, vždy se před změnou vlasů poraďte se svým kadeřníkem, protože rozhodnout o barvě a stylu vlasů by neměl internet, ale zejména váš osobitý styl oblékání, vaše osobnost jako taková, nebo také tvar obličeje, barva očí a další faktory, které ovlivňují finální výsledek a celkový dojem. Ale nestyďte se vašemu kadeřníkovi ukázat fotografie účesů, střihů a barev, které preferujete. Dobrý kadeřník určitě najde kompromis mezi tím, co je pro nás reálné a co již nikoliv.

Trendy barvy na vlasy pro rok 2020

Trendy barvy na vlasy pro rok 2020

Barvení 4D

Barvení vlasů bude v roce 2020 i přes stále oblíbenější životní filozofii „návratu k přírodě“ stále trendy. Budeme se ovšem stále více ubírat k šetrnějšímu barvení pomocí přírodních veganských, nebo alespoň „přírodnějších“ barev na vlasy, které jsou šetrnější nejen k vlasům samotným, ale také k životnímu prostředí.

Abychom dosáhli na pohyb a objem vlasů, můžeme využít techniky barvení 4D, která pozvedne styl finálního účesu na novou úroveň. Technika 4D spočívá ve správném nastavení čtyřech dimenzí: výška barvy, použitá barva, základní barva a vertikální barva.

V první fázi musíme nejdříve určit výšku požadované barvy, která je limitována od nejsvětlejší platinové až po nejtmavší černou. Z tohoto měřítka pak určíme ideální tón, který musí být v souladu s našimi preferencemi a vkusem. Pokud chceme vytvořit efekt 4D, musíme rozlišovat mezi horizontální barvou, která se vztahuje k základní barvě a pokrývá vlasy jako celek, a vertikální barvou, díky které dosáhneme nízké, respektive vysoké, odrazivosti světla. Hra se světlem totiž sehrává velmi podstatnou roli. Hra se světlem není jednoduchou záležitostí a vyžaduje talent, zkušenosti a vkusnost kadeřníka, protože správně aplikovaná vertikální barva účes pozvedne, ale špatně nastavená vertikální barva ho zničí. Efekt 4D bude v roce 2020 velmi vyžadovaný a trendy. Efekt 4D umožní dosáhnout na přirozené a lichotivé výsledky a je možné ho aplikovat na jakékoliv barevné kombinace.

Trendy barvy na vlasy pro rok 2020

Trendy barvy na vlasy pro rok 2020

Barvy na vlasy pro rok 2020

V roce 2020 se budou trendy v oblasti módního barvení vlasů ubírat zejména do červených barev a zejména do následujících odstínů:

  • 7.63 Červená blond zlatá – jedná se o nejoblíbenější červený odstín vůbec. Dodává rozměr, objem a lesk. 100% vhodná pro světlé typy.
  • 7.60 Přírodní červená blond – velmi žádoucí, ale ne snadno dosažitelná. Tato barva je čistá a vyvážená, slaďuje celkový vzhled k dokonalosti a vytváří dokonalou rovnováhu mezi vlasy a tváří.
  • 6.62 Perlová červená tmavá blond – tato barva je skvělá pro vytvoření hloubky a rozměru. Je ideální pro brunetky.
  • 6.92 Tmavá fialová perlová blond – ideální tón pro každého, kdo zbožňuje fialovou barvu.
  • 0.96 Iris Tokyo – barva pro odvážnější. Barva, která posiluje zlaté odstíny pleti, změkčuje a definuje rysy obličeje.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..