Na pivo do kadeřnictví? No jistě a zároveň spojíte příjemné s užitečným. Pánové, zahoďte svůj klasický holicí strojek a nechejte o sebe pečovat díky skvělým rukám mistrů holičského řemesla v pánském holičství BARBER’S WIFE pod taktovkou Žanety Dostálové.
Klasická pánská holičství, která jsou v současnosti označovány jako „barber shops“ se opět vrací do módy. Stále více mužů svěřuje úpravu svého zevnějšku do rukou profesionálních holičů. Proč obliba klasických holičství roste? Dnešní uspěchaná doba, zvyšující se nároky na pracovní výkon a všudypřítomné stresující nástrahy donutily muže hledat místo odpočinku a zejména pak místo, kde mohou nejenže vypnout, ale zároveň podstoupit úpravu vousů nebo střihu a to dokonce se sklenkou skvělé whisky, rumu nebo piva. Spojení příjemného s užitečným nabízí pánské kadeřnictví Praha BARBER’S WIFE.
BARBER'S WIFE PRAHA tradiční holičství pouze pro muže
Žaneta Dostálová je skutečný mistr a profesionál svého oboru. Během své praxe s vlasovými stylisty z Anglie, Francie, Itálie a USA získala zkušenosti, které ji doslova katapultovaly mezi špičku kadeřnického řemesla. Mezi její úspěchy patří spolupráce na tvorbě účesů pro módní přehlídky světových značek, podílela se na česání Miss a Elite Model Look, češe kolekce do časopisů a představuje nové trendy v ČR.
Žaneta říká: „Miluji svou práci, i po tolika lech mě naplňuje a učí. Baví mě se rozvíjet a proto jsem přišla s myšlenkou tradice pro muže. Díky anglickému salonu The Legends, jsem si mohla splnit další sen a vrátit se do dob, kdy muži byli gentlemany nejen chováním, ale i vzhledem. K tomu patřilo i starání se o vzhled vlasů, vousů, či plnovousů. Dnešní móda nám umožňuje se k některým tradicím opět vrátit, chtěla bych, aby naši klienti nebrali holení jako zážitek, ale jako službu, běžnou, kterou by muž měl opakovat 1x týdně.
Nabídka služeb pánského kadeřnictví BARBER’S WIFE je skutečně pestrá. Doporučujeme vyzkoušet Barber střih, který zahrnuje mytí, střih, masáž hlavy, speciální ošetření, vysušení vlasů, úpravu chloupků, kontur a obočí. Pro pány, kteří se nechtějí smířit se šedivěním vlasů nebo vousů doporučujeme navíc barvení Loreal Homme Cover 5 barvou.
BARBER'S WIFE PRAHA tradiční holičství pouze pro muže
A co víc?
Navštivte přehledně zpracované webové stránky, na kterých v sekci blog naleznete praktické rady a tipy a aktuální trendy v oblasti pánských účesů a úprav vousů. Webové stránky rovněž umožňují rychlé on-line objednání, které šetří čas a dokonce i vaše peníze. Navíc zde naleznete výhodné balíčky nebo možnost nákupu dárkového poukazu.


Pánské holičství BARBER’S WIFE
NC METROPOLE ZLIČÍN
Otevírací doba 10:00 – 21:00 (po-ne)
Řevnická 121/1, Praha 5
Web.: www.barberswife.cz
E-mail: zlicin(a)barbeswife.cz
Tel.: (+420) 226 082 290

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..