Jak o své věčně nádherné a upravené vlasy pečuje Miss Universe Mexiko Sofia Aragón? Chcete, aby byly vaše vlasy také tak lesklé a hebké jako její? Tak pokračujte ve čtení.

Sofiin kalendář je posledních pár měsíců doslova nabitý k prasknutí. Její každodenní rutinou jsou hodiny a hodiny strávené stylingem vlasů, které tak dostávají pořádně zabrat. Sofia naštěstí vložila svou důvěru do řady vlasové kosmetiky Citric Balance od Salerm Cosmetics, čímž zajistila skvělou péči o své barvené vlasy.

Salerm Citric Balance pro obnovení poškozených vlasů

Pokud stejně jako Sofia Aragón vlasy barvíte, žehlíte, anebo permanentně narovnáváte, pak je řada Citric Balance určena také pro vás.

Krok 1. Vlasy umyjte šampónem Salerm Citric Balance pro nastolení přirozené rovnováhy pH vlasů. Tento šampón pro vás bude vždy číslem 1 po každém barvení vlasů.

Krok 2. Naneste masku Salerm Citric Balance do vlhkých vlasů a nechejte ji 3 minuty působit. Složení s keratinem a ovocnými kyselinami dodá vlasům kondici a uzavře kutikulu. Maskou Citric Balance dodáte péči o barvené vlasy nový rozměr.

Krok 3. Na závěr použijte bez-oplachový sprej Salerm Citric Balance. S ním si usnadníte konečnou úpravu vlasů a vlasům dodáte lesk.

Miss Universe Mexico & Salerm Cosmetics Citric Balance

Miss Universe Mexico & Salerm Cosmetics Citric Balance

Zlatá řada od Salerm Cosmetics

Možná vaše vlasy nepotřebují stejnou péči jako ty Sofiiny. V Salerm Cosmetics ovšem moc dobře vědí, že každý typ vlasů je jiný a každý potřebuje trochu jinou péči. Z tohoto důvodu máme k dispozici také Zlatou řadu od Salerm Cosmetics. Zlatá řada zahrnuje širokou škálu šampónů, které řeší specifické problémy s vlasy.

Proteinový šampón poškozené vlasy posiluje díky přírodním bílkovinám a keratinu.

Šampón na bílé vlasy. proč nevyzkoušet trend bílých vlasů a nepředvést stříbrný vzhled beze stop mosazné žluté?

Výživný šampón díky pomerančovému extraktu brání ztenčování vlasů a působí také proti vypadávání vlasů.

Šampón proti lupům. Užívejte si vlasy bez lupů a vlasovou pokožku bez pocitu svědění.

Vyvážený šampón. Obnovte přirozenou rovnováhu vlasů po každém chemickém zásahu.

Šampón na mastné vlasy. Regulujte tvorbu mazu na vlasové pokožce, aby vlasy zůstaly svěží po delší dobu.

Zlatá řada se může pochlubit také balzámem s proteiny, který zachovává vlasy hedvábné a snadno rozčesatelné. Balzám je vhodný pro kombinaci s jakýmkoliv šampónem ze Zlaté řady. Vytvořte si tak svou unikátní kombinaci vlasové péče se Zlatou řadou od Salerm Cosmetics.

Miss Universe Mexico & Salerm Cosmetics Pro.Line

Miss Universe Mexico & Salerm Cosmetics Pro.Line

Vlasy potřebují dýchat

Nakonec si také neodpustíme zmínku o řadě Salerm SPA. I když vaše vlasy netrpí specifickým problémem, je vhodné si udělat čas a o vlasy se profesionálně postarat nejčistší a relaxační řadou. Zajistěte pocit pohody nejen pro vás samotné, ale také pro vaše vlasy. Pokud je vaše pokožka zarudlá a citlivá, vyzkoušejte šampón a masku z řady SPA Dermocalmante. Naneste a užijte si ten pocit pohody.

Pokud cítíte, že jsou vlasy přetížené a zanesené množstvím silikonů a zbytky stylingových přípravků nebo okolními nečistotami, vyzkoušejte hloubkově čisticí šampón a masku SPA Purificante.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..