Salerm Cosmetics představuje řadu dětské kosmetiky Kids&Care, první kosmetické ošetření speciálně určené pro ty nejmenší od Salerm Cosmetics. Salerm Kids&Care obsahuje dvě kosmetické sady určené pro likvidaci a následnou prevenci nežádoucích překvapení ve formě vší. 

Salerm Cosmetics Kids&Care

Protože pro děti chceme vždy to nejlepší, v Salerm Cosmetics se rozhodli uvést na trh dvě kosmetické sady, s nimiž se děti stanou superhrdiny svých domovů a mohou vyhrát boj proti nežádoucím vetřelcům. Chytily se vaše děti do pasti krvežíznivých nepřátel? Pokud pozorujete neustálé drbání vlasů, zejména v oblasti krku nebo za ušima, je na čase s agresory zatočit. Se Salerm Cosmetics Kids&Care nejenom, že nepřátele zlikvidujete, ale také můžete zabránit novému krve-žíznivému útoku. Připojte se k hrdinům bojujících proti nezvaným návštěvníkům! Již žádní nezvaní hosté!

Salerm Kids&Care sada pro likvidaci vší

Eliminace a kompletní likvidace nepřátel pomocí Salerm Kids&Care sada pro likvidaci je prvním krokem ošetření. Sada se skládá z vlasového lociónu proti vším, který díky svému progresivnímu složení likviduje živé vši a napomáhá uvolňovat hnidy z vlasů a šampónu s obsahem éterického tea tree oleje, který odpuzuje nezvané hosty. Šampón je svým jemným složením vhodný pro každodenní a časté používání. Sada Salerm Kids&Care pro likvidace taktéž obsahuje speciální hřebínek pro odstranění vší a hnid z vlasů. Pro maximální účinek je nutné aplikovat loción i šampón a následně po 7 dní pravidelně každý den vlasy pročesávat hřebínkem proti vším. Po 7 dnech je nutné vlasy řádně zkontrolovat a provést opakovanou aplikaci lociónu a šampónu.

Salerm Kids&Care pro likvidaci vší

Salerm Kids&Care pro likvidaci vší

Salerm Kids&Care sada pro prevenci

Druhá dětská sada Salerm Kids&Care je určena pro kontrolu a prevenci. Sada obsahuje ochranný šampón a dvoufázový sprej s trojitým účinkem obsahující přírodní tea tree olej. Pro výrobu byl použit 100% přírodní tea tree olej bez chemických pesticidů. Sprej je ideální prevencí před nežádoucím útokem krvežíznivých nepřátel. Mimo jiné bifáze také napomáhá normalizovat vlhkost vlasů a vlasové pokožky a napomáhá rozčesat dětské vlasy. Sada taktéž obsahuje hřebínek proti vším a hnidám pro případnou kontrolu napadení.

Obě sady obsahují také plášť superhrdiny a 5 fixů, aby se i vaše děti mohly připojit k hlídce superhrdinů a chránit domov před nezvanými návštěvníky.

Co jsou vši a hnidy?

Vši jsou malý hmyz parazitující na těle savců a živící se krví svého hostitele. Veš dětská parazituje výhradně ve vlasech. Nejčastěji jsou mezi napadenými děti ve věku 3 až 10 let. Vši neskákají ani nelétají, protože nemají křídla. Vši se říší výhradně přímým kontaktem s vlasy infikovaného či případně s kontaminovanými předměty. Vši se živí lidskou krví několikrát za den a samice kladou vajíčka do nejteplejších oblastí hlavy, tj. oblast kolem krku, za uši či kolem hranice čela.

Jak poznat nezvané návštěvníky?

Časté svědění za krkem či za ušima bývá nejčastějším poplašným signálem a také prvním příznakem útoku nezvavých hostů. Následně vlasy namočte a na ramena vložte bílý ručník. Pokud nyní vlasy pročešete rukou či hřebenem, na ručníku uvidíte případné nežádoucí překvapení.

10 tipů jak zatočit s nezvanými návštěvníky

  1. Vlasy řádně zkontrolujte po každém upozornění na výskyt vší v dětském kolektivu.
  2. Produkty Salerm Kids&Care používejte vždy dle pokynů.
  3. V případě častého výskytu vší v dětském kolektivu je vhodné celoročně aplikovat preventivní ošetření Salerm Kids&Care
  4. V případě podezření či napadení vlasy pročešte hřebínkem na vši.
  5. Je nezbytné z vlasů vyčesat všechny živé vši a taktéž hnidy (vajíčka).
  6. Po aplikaci produktů Salerm Kids&Care nepoužívejte fén na vlasy.
  7. Veškerý oděv a kontaminované předměty, které to dovolují, vyperte při teplotě alespoň 60 °C.
  8. Předměty, které nelze vyprat, dobře vysajte a izolujte.
  9. Nesdílejte mezi sebou oblečení, kosmetické pomůcky a doplňky, které přicházejí do styku s vlasy.
  10. Dlouhé vlasy noste svázané, čímž zabráníte nákaze okolí.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..