Pro navrácení síly a zdraví vlasů je často nezbytné použít téměř magii a kouzla. Salerm Cosmetics přináší jednoduché, rychlé a především to nejlepší řešení pro obnovu a regeneraci vlasů. 

Vlasy trpí každodenním vlivem agresivních faktorů, které oslabují vlasové vlákno. Poškozené vlasů se projevuje šupinatěním povrchu vlasů, jejich dehydratací, ztrátou pružnosti a lesku. Stejně tak také často dochází ke třepení konečků vlasů a jejich lámání. Agresivní vlivy negativně působí na vlasy, které se stávají křehčí a v mnohých případech dochází ke ztrátě přirozeného objemu a hustoty vlasů. V určitých obdobích roku trpí naše vlasy více než v jiných. Například v létě působením chloru, mořské vody a Slunce. To je důvod, proč při příchodu podzimu je vlasům nutno věnovat patřičnou péči a vdechnout vlasům zpět život plný hebkosti a zářivého lesku.

V Salerm Cosmetics si dobře uvědomují důležitost dobře vypadajících a zdravých vlasů. To je jen jeden z důvodů proč právě vyvinuli intenzivní ošetření pro obnovu vlasů. Aktivní látky obsažené v obnovujícím systému napodobují přirozenou strukturu vlasového vlákna a vyplňují a opravují poškozené partie vlasu. Profesionální ošetření vlasů Hi Repair ze Salerm Cosmetics přináší výživu vlasů do partie, kde je právě nejvíce potřeba. Ošetření Salerm Hi Repair obnovuje vlasovou strukturu a navrací hebkost a lesk bez zatížení vlasů. Obnovená kutikula vlasů se navíc vyhladí a uzavře, čímž zabrání úniku vlhkost zevnitř vlasového stonku. Salerm Hi Repair představuje ucelenou a kompletní řadu pro totální obnovu vlasů.

Salerm Hi Repair je tím správným spojencem pokud toužíte mít znovu hedvábné a lesklé vlasy. Ošetření Salerm Hi Repair je vhodný nejen v létě, ale po celý rok a především v době, kdy vaše vlasy vyžadují totální obnovu. Šampón Hi Repair účinkuje od prvního kontaktu s vlasy. Šampón vlasy restrukturalizuje. Na rozdíl od jiných ošetření má velmi jemnou vůni. Maska Hi Repair umocňuje obnovující účinek šampónu. Vlasy budou jemné a hebké od konečků a po kořínky. Maska nezanechává na vlasech mastný efekt. Loción pro konečnou úpravu Hi Repair dlouhodobě fixuje účinné složky obnovující ošetření ve vlasech. Navíc posiluje lesk a texturu vlasů bez zatížení.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..