Umývání vlasů. Činnost, která nás bude provázet až do konce života a které se jen tak nezbavíme. Asi nebudu jediná, když se přiznám, že mě ustavičné používání šamponu a následně kondicionéru, ještě ke všemu několikrát za týden, moc nebaví. Bohužel, pokud doufáte, že jsem přišla na zázrak, díky kterému by bylo možné vlasy umývat např. jen jednou za měsíc, zklamu vás.

Ale pokud si chcete tuto rutinní péči o vlasy vychutnat a udělat z ní příjemný rituál, na který se budete možná i těšit, pak pokračujte s chutí ve čtení. Představím vám inovativní set dvou základních produktů pečující o vlasy Olaplex, který vás usvědčí v tom, že mytí vlasů může být rychlé, voňavé, nadmíru efektivní a zábavné.

O Olaplexu jsem se již rozepisovala v tomto článku – , ve kterém jsem vysvětlovala, co Olaplex vůbec je a recenzovala konkrétně produkt Olaplex No. 3, zaměřený na posílení vlasů. Ve zkratce se ale jedná o účinnou recepturu, která má čistě veganské složení, je bez silikonu a minerálních olejů a obnovuje rozbité vazby ve vlasech.

A konečně se dostáváme k hlavním hvězdám tohoto článku – šamponu a kondicionéru z řady Bond Maintenance. Jak šampon Olaplex No. 4 , tak i kondicionér Olaplex No. 5  obnovuje zničené vlasy, posiluje je a zároveň jim dopřává řádnou hydrataci. Pro co neznatelnější a nejúčinnější výsledek rozhodně doporučuji používat oba výrobky společně (klasicky nejdříve šampon a pak kondicionér, který se má nechat působit cca 3 minuty).

Musím se přiznat, že jsem byla opravdu mile překvapená tím, jak malé množství šamponu je zapotřebí. I na mé vlasy – mám je do půlky zad dlouhé – stačí jen větší kapka, která vytvoří úžasně bohatou pěnu. A pocity? Jen ty nejlepší. S klidným srdcem potvrzuji, že Olaplex dělá přesně to, co slibuje – vlasy nejen že krásně umyje, dodá jim lesk, provoní je a celkově oživí.

Olaplex je také posílí, vyživí a případně i napraví jejich poškozenou strukturu. Rozhodně tento set patří k jedněm z mých nejoblíbenějších a také nejlepších, jaké jsem kdy vyzkoušela. S šamponem i kondicionérem jsem moc spokojená – ať už máte jakékoli vlasy, v jakémkoli stavu, vždy si s nimi Olaplex poradí a dodá jim, co právě nejvíce potřebují.

Na závěr bych ještě chtěla dodat, že přestože je Olaplex úžasný, já opravdu nemám jediné, co bych mu vytkla a s radostí ho doporučuji všem (hodí se na všechny typy vlasů!), vím, že překážkou k jeho pořízení může být cena. Ta se pohybuje mnohem výše, než je u běžných šamponů z drogerie zvykem. Ale jak už to chodí, za kvalitu se holt platí. Můžete si být ale jisti tím, že když už se rozhodnete (stejně jako mnoho profesionálních kadeřníků) pro Olaplex, určitě vás nezklame. To vám bez obav garantuji.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..