Kombinace mléka a medu nepřináší pouze dokonalý spánek, ale také dokonalou hydrataci suchým vlasům. Mléčné proteiny a přírodní výtažky z medu jsou nyní obsaženy v řadě produktů profesionální vlasové kosmetiky Cotril Honey&Milk. Řada obsahuje šest produktů, které odráží individuální potřeby zákazníků a přináší hydrataci všem typům suchých vlasů.

Med jako chutnou, lepkavou a sladkou pochutinu určitě známe všichni. Je ovšem med vhodný k péči o naše vlasy? Pokud můžeme med jíst, proč bychom jeho extrakty nemohli nanášet do vlasů! Med je antibakteriální, obsahuje vitamíny C, D, E a minerály a má schopnost přitahovat vlhkost. Navíc má prokazatelné léčivé účinky.

7 přínosů medu pro krásu vlasů

1.Antibakteriální funkce, které bojuje proti zánětům a infekci.
2.Hydratační látka, která suchým vlasům dodá vlhkost.
3.Regenerační schopnosti, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.
4.Silný zdroj antioxidantů, vlasy chrání proti slunečním paprskům a volným radikálům.
5.Kondicionér, který vlasy zjemňuje a vyhlazuje.
6.Zvlhčovadlo, které zabraňuje vypadávání vlasů.
7.Antiseptická funkce, které zabraňuje svědění vlasové pokožky a vzniku lupů.

Mléčné proteiny

Mléčné proteiny jsou nezbytné pro růst vlasů a obnovu vlasového vlákna. Nedostatečný přísun mléčných bílkovin zastavuje růstovou fázi (anagenní fáze) vlasů a způsobuje ztenčování vlasového vlákna. Vlasy v případě nedostatečné výživy v podobě mléčných proteinů vysychají, až se nakonec ulomí nebo vypadnou. V kosmetickém průmyslu vlasových přípravků se můžeme setkat s hydrolyzovaným mléčným proteinem. Vlasová kosmetika s obsahem mléčného proteinu je považována za luxus, protože při pravidelném používání „mléčných přípravků“ je záruka zlepšení stavu vlasů.

Vlasová kosmetika s obsahem medu a mléčných proteinů

Cotril Creative Walk představuje řadu Honey&Milk, která zahrnuje šest přípravků vlasové péče s obsahem medu a mléčných proteinů.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..