Italský výrobce profesionální vlasové kosmetiky MedaVita představuje novou vystříbřující masku na blond, bílé, stříbrné a šedivé vlasy MEDAVITA ENJOY MASK SILVER. MedaVita Professionali Enjoy Barvící Maska obsahuje výtažky čaje a ovocných AHA kyselin s příjemnou vůní čaje. Vlasová maska plně respektuje vlasové vlákno.

Stříbrný odstín barvící vlasové masky MedaVita Enjoy má vystříbřující efekt a je tedy vhodný pro blond a bílé vlasy.  Maska je ideální k odstranění žlutého nádechu z vlasů. Maska se může použít ihned po barvení či odbarvení vlasů. Vlasy se ihned vystříbří a navíc také zregenerují po chemickém ošetření.

Ideální výška tónu vlasů pro použití barvící masky Enjoy ve stříbrním odstínu – Silver je 8,9,10, blond melíry a vlasy odbarvené na blond. Doba působení je doporučována v rozmezích 15 – 45 minut. Vždy se jedná o kontrolovaný proces a je nutné průběžně sledovat stav a odstín vlasů.

MedaVita Professionali Enjoy Barvící Maska Stříbrná - Silver

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..