Dobrý den,

chtěla bych poradit s výběrem kosmetických produktů na vlasy. Vyzkoušela jsem už vše, ale nic mi nepomáhá. Vlasy mi extrémně vypadávají. Jsou poškozené, suché … Nejprve bych chtěla zastavit padání vlasů. Mám už opravdu jen zbytky vlasů. Následně bych ráda ošetření pro krásu vlasů. Používám zatím jen tekuté krystaly. Můžete mi pomoct zastavit padání?

Děkuji.

Dobrý den,

problém s vypadáváním vlasů se týká vlasové pokožky. Tekuté krystaly se nanáší pouze do vlasových délek a jsou určeny pro ošetření poškozených vlasů. Tekuté krystaly, balzámy a vlasové masky by se nikdy neměly nanášet na vlasovou pokožku, mohou totiž ucpávat póry vlasové pokožky, která pak nemůže dýchat.

Při nadměrném vypadávání vlasů je zapotřebí jemně, ale důkladně masírovat vlasovou pokožku, tím ji prokrvíte a zajistíte aktivaci vlasových cibulek. Pokud trpíte nadměrným maštěním vlasů, nebo lupy, je vhodné se jich urychleně zbavit. Maz a lupy mohou utlačovat vlasovou cibulku a její kotevní systém.

Mezi zákazníky je velmi oblíbená vlasová voda s placentou v ampulích. Placenta posiluje a vyživuje vlasovou cibulku, tím je podpořen růst vlasů. Před aplikací ampule je vhodné vlasovou pokožku důkladně umýt speciálním šampónem proti vypadávání vlasů. Tím zajistíte prodyšnost vlasové pokožky, která je připravena vstřebat blahodárné látky ampulí. Doporučujeme Salerm šampón proti vypadávání nebo šampón MedaVita Lotion Concentree proti vypadávání vlasů.

Našim nejsilnějším přípravkem proti vypadávání vlasů je vlasová voda MedaVita Lotion Concentrée v podobě ampulí nebo spreje. Složení této vody je patentováno, tudíž nikdo nemůže vyrábět totožný produkt. Ampule obsahují přírodní složky bylin, které velmi intenzivně bojují proti vypadávání vlasů.

MedaVita Lotion Concentree - Proti vypadávání vlasů

MedaVita Lotion Concentree – Proti vypadávání vlasů


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..