Dobrý den,

prosím o sdělení, zda produkt Vitalfarco VitalKer šampon je vhodný pro ženy s problémem vypadávání vlasů. Je možné objednat produkt zaplacením z účtu a dodáním na adresu? Děkuji za zprávu

Předem děkuji za odpověď a přeji pěkný zbytek dne

Dobrý den,

šampón Vitalfarco z řady Vitalker je vhodný pro řešení běžných problémů s vypadáváním vlasů či jejich řídnutím. Šampón je určen jak pro ženy, tak pro muže. Účinné látky a přírodní výtažky vyživují vlasové folikuly, čímž stimulují rychlejší růst vlasů. Šampón je vhodný i jako prevence proti častému padání vlasů.

V případě, že Vás trápí zvýšené vypadávání vlasů, spíše než šampón bychom Vám doporučili zakoupit vlasovou vodu či loción. Šampóny obecně mají menší procento účinných látek a léčba nebývá tak efektivní jako je tomu v případě lociónů. Šampóny spíše doporučujeme jako prevenci či doplňkovou péči k vlasovým vodám.

V boji proti padání vlasů jsou mezi zákazníky velmi oblíbené placentové ampule Evolution. Balení obsahuje 12 ampulí po 10 ml nyní za akční cenu 199 Kč. Na tyto ampule jsme zaznamenali velmi pozitivní zpětnou vazbu od našich zákazníků. Při zvýšeném vypadávání vlasů je frekvence použití tří ampulí týdně. Aplikaci je vždy vhodné spojit s jemnou masáží vlasové pokožky. Optimální délka masáže je 10 až 15 minut. Masáží prokrvíte vlasovou pokožku a usnadníte vstřebání účinných látek do pokožky. Díky zvýšenému obsahu kyslíku a blahodárných látek dochází k posílení a obnově vlasových váčků a stimulaci folikul a rychlejšímu růstu vlasů. Již po prvním týdnu léčby by mělo dojít k viditelnému zlepšení a zmírnění projevů padání či řídnutí vlasů.

Zboží je samozřejmě možné zaplatit bankovním převodem předem. V takovém případě je účtováno poštovné ve výši 49 Kč. Při nákupu zboží nad 999 Kč je poštovné zdarma. V případě jakýchkoliv dalších dotazů či problémů s objednávkou nás neváhejte kontaktovat.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..