Vzhled, styl a komunikace jsou již od nepaměti hodnotící kritéria naší osoby. Nejde ovšem pouze o to, jak působíme na ostatní, ale zejména o to, jak se cítíme a jak jsme spokojeni sami se sebou. Pouze spokojený a zdravě sebevědomý člověk může dosáhnout úspěchu v osobním a také v pracovním životě. Kosmetické studio Prestige v Českých Budějovicích díky svému širokému portfoliu služeb pomáhá pomocí zkrášlujících procedur potlačit nedokonalosti a zdůraznit přednosti našeho vzhledu.

Permanentní make-up

Permanentní make-up je odpovědí na požadavek stále upraveného a nalíčeného obličeje. Mikro-pigmenty dokáží velmi dobře usměrnit nedokonalosti naší tváře bez každodenního líčení a konturování. Velmi úspěšně lze korigovat nesouměrné posazení očí, rtů a obočí.

Trvanlivost make-upu se zpravidla pohybuje od 2 do 5 let. Je nutné počítat s tím, že mastnější pleť je náchylnější na rychlou ztrátu mikropigmentů. Velmi častou obavou klientek je bolestivost samotného zákroku. Pokud jsou aplikována kvalitní anestetika, bolestivost zákroku je téměř mizivá, až nulová.

Výhody permanentního make-upu ocení zejména ženy, pro které je každodenní perfektní vzhled a nalíčení nezbytností. Každodenní aplikace konvenčního make-upu je nejenže časově náročná, ale precizní a dobré nalíčení a konturování vyžaduje pečlivost a zejména um. Pokud nepatříte ke šťastlivcům se symetrickými obličejovými partiemi a zároveň pro vás není každodenní rituál líčení vyhovující, doporučujeme zvážit aplikaci permanentního make-upu.

Před podstoupením zákroku si vždy ověřte kvalitu služeb kosmetického studia. Vzhledem ke stálosti permanentního make-upu je nejen důležitá precizní práce kosmetičky, ale také vysoká kvalita použitého materiálu a následné péče. Na webových stránkách kosmetického studia Prestige naleznete referenční fotografie před a po provedeném zákroku, což do velké míry může usnadnit vaše rozhodování.

Ženská krása

Zářivý úsměv

Zářivý úsměv je součástí kvalitní péče o nás zevnějšek. Bělost zubů je ovšem každodenně napadána pitím kávy, čaje a dalších nápojů s obsahem umělých nebo přírodních barviv. Současné moderní technologie ovšem umí velmi dobře neutralizovat nevzhledné zbarvení zubů a navrátit jim jejich přirozenou bělost.

V kosmetickém studiu Prestige používají k bělení zubů francouzské gely s mikro-částečkami stříbra, které za pomoci působení modrého světla plazmové lampy dokáží zuby vybělit o 1 až 8 odstínů. Tato metoda bělení zubů není založena na peroxidu, nenarušuje sklovinu a je tak velmi šetrná k zubům a  k dásním. Velmi příjemně také překvapí nízká cena. Na webových stránkách studia Prestige naleznete referenční fotografie před a po vybělení zubů.

Ženská krása

Pryč s tetováním

Tetování se v určité vývojové fázi našeho života může jevit jako velmi dobrý nápad. Tetováním uspokojujeme svou potřebu odlišit se od ostatních, nebo jim chceme zpečetit významnou událost v našem životě. Ale člověk míní, život mění! Z tetování se postupem času může vyvinout nežádoucí obrazec, který nám brání ve výkonu zaměstnání, nebo nám komplikuje osobní život. V tomto případě přistupujeme k jeho odstranění.

Odstranění tetování ovšem není jednoduchou a už vůbec ne rychlou záležitostí. Tetování je nutné odstranit laserem a obvykle je zapotřebí podstoupit několik zákroků s odstupem několika týdnů. Po odstranění tetování je také důležitá následná péče o ošetřené místo, které chráníme před slunečním zářením použitím krému s faktory SPF 40 – 100.

V kosmetickém studiu Prestige odstraňují tetování pomocí laserů o různých vlnových délkách. Laser roztříští pigmenty, které tělo následně vyloučí díky svému lymfatickému systému. Ošetření není bolestivé, klient ovšem může pociťovat mírné štípnutí. U rozsáhlých tetování nebo u velmi citlivých jedinců bývá aplikován znecitlivující krém. Zákrok se provádí ambulantně a nemá vliv na běžný život klienta.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..