V dnešním článku mám pro vás jeden rychlý tip, který si ale zaslouží velkou pozornost! Jedná se o jeden z mých nejoblíbenějších produktů vůbec a já vždy doma musím mít několik balení navíc, protože výrobek používám prakticky každý den. Řadí se mezi mé stálice již několik let a nikdy mě asi neomrzí – ať už pro své nepřekonatelné účinky, a nebo širokou škálu vůní, takže si vybere opravdu každý a nikdy vás nemůže jedna vůně omrzet, protože je na výběr z mnoha dalších.

A o čem že to mluvím? Jedná se o gely na holení Satin Care od Gillette! Značka Gillette je opravdovou jedničkou v oblasti holení a vedle slavných strojků na holení a variabilních náhradních hlavic jsou právě gely důkazem obrovské kvality. Já jsem vyzkoušela již mnoho vůní – ať už to byly svěží květinové vůně, nebo jemné a decentní, jako teď moje asi nejoblíbenější sladká vanilka. Ale vůně nejsou nic oproti samotné funkčnosti gelů!

Gillette Satin Care gely na holení

Gillette Satin Care gely na holení

Mám za sebou mnoho přípravků na holení, které jsem vyzkoušela, ale tyto jsou top a já už jiné gely ani nehledám. Stačí troška gelu (velikost malé kuličky) a ten vám ve spojení s navlhčenou pokožkou vytvoří bohatou, krémovou a hustou pěnu. Holení jde pak samo a pravděpodobnost, že se říznete, je opravdu mizivá, protože složení gelu zajišťuje snadný skluz holicího strojku po pokožce. Kůže je po aplikaci důkladně oholená, krásně vláčná, hladká, jemná a provoněná, aniž by byla poškozená. A gel je vhodný i na citlivou pokožku, což mám osobně vyzkoušeno.

Gillette Satin Care gel na holení

Gillette Satin Care gel na holení

Gel na holení Satin Care opravdu vřele doporučuji všem ženám a dívkám, protože jsem se zatím setkala jen se samými pozitivními ohlasy a každý byl rád, že jsem mu právě gely od Gillette  doporučila.

Gillette Satin Care gel na holení

Gillette Satin Care gel na holení

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..