Když přijde řeč na holení, každý se hned zajímá o značku holicího strojku, který používám, nebo o typ a vůni gelu na holení. Ale snad nikdo ještě neprojevil takový zájem i o balzám PO holení. A o tom bude dnešní recenze!

Ať už jsme nešikové, či nám sem tam ujede ruka, čas od času máme pokožku po holení rudou a podrážděnou. Nevyhne se tomu asi nikdo a věřím, že spousty z nás neminula ani vyrážka či jiné drobné, ale zato pořádně nepříjemné pupínky. A to vše jen z holení! Holíme se většinou každý den a něco s tím provést musíme. Zjistila jsem, že nezáleží až tak na dokonalém holícím gelu, který vytvoří úžasnou pěnu a kvalitní holítko bude tak po kůži klouzat jedna báseň. Důležité je především se o oholenou oblast postarat! A jak jinak než s Balzámem po holení, který je vhodný na celé tělo včetně obličeje.

SPORTIQUE: Balzám po holení

SPORTIQUE: Balzám po holení

Společnost SPORTIQUE byla založena roku 2006 a od té doby přišla s mnoha úžasnými, čistě přírodními produkty. Oceňuji filozofii značky, která je mi velmi blízká – výrobky jsou kvalitní, z přírodních ingrediencí, neobsahují živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech. Ale přesto jsou účinné a my si tak můžeme dopřát luxus, a to i při náročných sportovních aktivitách, pro něž SPORTIQUE vyvinula speciální řadu výrobků. Ale nezapomíná ani na pány, kteří jsou bohužel často opomíjeni. Ti si mohou vybrat z unisex výrobků. Jedním z nich je i již zmiňovaný balzám, který si nemohu vynachválit.

Tato svěží, ale přesto lehce omamná kombinace zklidňujících látek přímo z přírody je neuvěřitelná. Mořskou řasu, měsíček, aloe vera, kostival a další regenerující složky můžeme najít v zázraku, který se skrývá ve 200 ml balení, a to za cenu 249,- Kč. Musím se přiznat, že ještě než se mi do rukou dostal  tento krém, pokožku po holení jsem si vždy něčím mazala, abych zajistila ochranu před případným podrážděním a také řádnou hydrataci kůže. Ale oproti tomuto balzámu předešlé krémy byly jen chabými pokusy o účinnou zklidňující péči po holení.

Květinově vonící krémovitá emulze totiž zvládne vše, co jen od balzámu můžete chtít – dokonalou hydrataci a řádnou regeneraci. Podrážděnou pokožku zanechá jemnou, vláčnou a hebkou na dotek, a pokud by náhodou byla kůže hodně podrážděná (mám na mysli vyrážku, pupínky apod.), tak s tím si balzám při pravidelném používání také hravě poradí a kůži zahojí, zacelí a navrátí k běžnému, „normálnímu“ stavu. Aplikace je moc příjemná – bílý krém je decentně chladivý, do pokožky se vstřebá v cuku letu (aniž by vytvářel mastný film!) a působit začíná také téměř okamžitě.

SPORTIQUE: Balzám po holení

SPORTIQUE: Balzám po holení

Balzámu ani SPORTIQUE nemám co vytknout a nezbývá mi, než chválit. Poctivá práce si ale pochvalu jistě zaslouží, proto nemůžu jinak než SPORTIQUE doporučovat všude možně, a to i vám. Výběr jejich produktů je široký a jsem si jistá, že si tady své oblíbence najde i někdo s velkými nároky. A pokud nechcete jít „naslepo“, balzám vám s klidem mohu doporučit, protože je výtečný!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..