S příchodem léta všichni hledáme nějaké osvěžení. Jíme zmrzliny, nosíme šortky, máme zapnutou klimatizaci, pijeme vodu s ledem, stříkáme na sebe osvěžující spreje, ovíváme se vějíři, ukrýváme se ve stínu, pozorujeme psy s vypláznutými jazyky… všechny tyto aktivity mají jeden společný úmysl: zchlazení v letních vedrech. Nejen to dokáže termální voda, která je hlavním předmětem dnešního článku. Zastává toho mnohem více! Pojďte se na to se mnou mrknout…

Na úvod bych měla prozradit, co pojem „termální voda“ vůbec znamená. Jedná se o léčivou vodu, která je obohacena o vzácné látky a osvěžuje, omlazuje a regeneruje pleť. Konkrétně voda od La Roche-Posay, na kterou jsem zaměřila tuto recenzi, se skládá ze zklidňujícího selenu a antioxidačních minerálních látek.

La Roche-Posay termální voda

La Roche-Posay termální voda

Termální voda „Eau Thermale“ disponuje mnohostranným využitím – lze ji nastříkat téměř na vše, na co si jen vzpomenete – od popálenin a podrážděné pokožky po holení až po citlivou, problematickou a mastnou pleť. Výsledkem je zahojená, zpevněná, zregenerovaná a vyčištěná pleť, která září čistotou a zdravím. Termální voda ve spreji je maximálně hygienická a zároveň zajišťuje ochranu před nepříznivými a šAám často způsobují mnoho problémů.

Sečteno, podtrženo: Eau Thermale funguje přesně tak, jak má a měly by se po ní ohlédnout ty z vás, které hledají osvěžující (nejen ranní) spršku, chtějí si pročistit obličej, aniž by musely bojovat s nanášením a smýváním čistící masky, a nebo chtějí řádně dbát o svoji pleť a termální vodu používat spíše jako prevenci a vítané rozptýlení od klasických krémů a peelingů.

La Roche-Posay termální voda

La Roche-Posay termální voda

Za sebe mohu Eau Thermale od kosmetické firmy La Roche-Posay vřele doporučit. Postižená místa příjemně zchladí, pokožku zvláční, osvěží a pomáhá s hojením. Na popáleniny, opruzeniny, akné a citlivou pokožku je to TO pravé!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..