Hledáš originální balzám na rty, kterým zaujmeš, a všichni ti ho budou závidět? Tak to se poohlídni po 100% přírodních balzámech Crazy Rumors, protože s těmi rozhodně nenápadná nebudeš!

Balzámky je možné zakoupit na eshopu www.balzamky.cz, kterému bych tímto zároveň chtěla poděkovat za poskytnutí balzámu k recenzi.

100% přírodní a veganské balzámy na rty Crazy Rumors

100% přírodní a veganské balzámy na rty Crazy Rumors

A teď už k hodnocení balzámu – jelikož jsem milovnice příchutě Coca Coly, ale zároveň zastánkyně zdravého životního stylu a zdravějšího stravování, Colu si bohužel nedopřávám tak často, jak bych chtěla. Už jenom kvůli tomu, jak je samotná Cola nezdravá – kolik kostek cukru je v jediné láhvi bere v potaz málokdo. Ale díky originálním příchutím balzámů Crazy Rumors mám tu možnost se opět kamarádit s Coca Colou a to díky balzámu s vůní koly.

Složení balzámů je bio, čistě přírodní. Balzámy nejsou testovány na zvířatech a jsou slazeny přírodním sladidlem – stévií a obsahují kvalitní složky jako např. jojobový olej, bambucké máslo, panenský olivový olej. Dochucovadla jsou opět přírodní – čisté esenciální oleje, takže se není třeba obávat toho, co si „patláme“ na rty a balzám tak můžeme v klidu i ochutnat (ona nás k tomu stejně tak i tak donutí jeho úžasná vůně, které je velmi těžké nepodlehnout). Díky těmto všem aspektům jsou produkty od Crazy Rumors vhodné pro vegany, vegetariány a vyznavače zdravého životního stylu a přírodní bio kosmetiky.

100% přírodní a veganské balzámy na rty Crazy Rumors

100% přírodní a veganské balzámy na rty Crazy Rumors

A můj názor? Z vůně koly jsem absolutně nadšená, vždy když balzám použiji, mi jeho vůně, která přetrvává na rtech, rozveselí den. Balzám má zábavné balení, které určitě zaujme nejen tvé okolí. Balzám pracuje skvěle – dostatečně hydratuje, vyživuje a zvláční rty, dodává lesk, krásnou, úžasnou a božskou vůni opravdové koly, která mě naprosto ohromila. Díky tomu si k balzámu neustále čichám a přetírám ho přes rty. Ta vůně je návyková! S balzámem jsem moc spokojená, líbí se mi především filosofie značky Crazy Rumors – kosmetika může být originální, zábavná, ale především účinná a voňavá bez nutnosti testování na zvířatech a používání chemických produktů. Pokud chcete vyzkoušet kvalitní a opravdový balzám, Crazy Rumors mohu jedině doporučit a za cenu 109,- Kč mi to přijde jako dobrá investice. Určitě by byl balzám krásný i jako dárek pro kamarádku.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..