Od španělské společnosti Salerm Cosmetics jsem byla zvyklá „jen“ na produkty zaměřující se na péči o vlasy. Salerm v tomto odvětví opravdu vyniká a já jsem s jejich šampóny a dalšími výrobky nadmíru spokojená. Např. recenzi na šampon si můžete přečíst v článku Dopřejte si kvalitní péči o vlasy. Ale co takhle rtěnky?

Dlouhotrvající rtěnky na první pohled zaujmou svým neobvyklým tvarem – jsou totiž ve formě tužky. Já v tom ale vidím jedině výhodu, i když jsem se zprvu obávala této netypické „tužkové“ aplikace. Rtěnka jde totiž jednoduše nanášet, jemnými tahy lze bez problému dodat rtům tu pravou barvičku, aniž byste nedopatřením měly rtěnku někde jinde, než právě na rtech.

Salerm Hidracolors Long Lasting Lipstick rtěnka

Salerm Hidracolors Long Lasting Lipstick rtěnka

Na výběr je z mnoha odstínů – jak decentních jemných, lehce pastelových, tak i klasických červených, nebo ale také matných. Rtěnky slibují především plnou barvu, dlouhou výdrž, hydrataci, jednoduchou aplikaci a komfort při nošení. A mohu dosvědčit, že Salerm opravdu své sliby plní a já jsem se rtěnkami moc spokojená.

Vyzkoušela jsem dva odstíny – jemnější korálový – 01 Glossy Coral a pak sytě červený odstín z řady Velvet Hidracolors. Obě jsou velmi příjemné, na rtech vydrží dlouho, ačkoli pití a jídlo samozřejmě ne. Takže jako skoro u každého přípravku na rty, po pití a jídle především je třeba rty domalovat. Jinak musím vyzdvihnout krásné a zářivé barvy, které jsou dobře pigmentované. Také mohu pozdvihnout dostatečnou hydrataci, takže není třeba pod rtěnku dávat hydratační balzám, jak jsem zvyklá. Také aplikace je skutečně jednoduchá, přesná a precizní, takže lze snadno dosáhnout profesionálního efektu.

Salerm Hidracolors Long Lasting Lipstick rtěnka

Salerm Hidracolors Long Lasting Lipstick rtěnka

Rtěnky nemají žádnou vůni, ale to já ani od nich neočekávám. Je totiž dobré si občas dát pauzu od všech možných vanilkových a ovocných vůní, které jsou tak typické pro produkty na rty.

Závěrem: rtěnky od Salermu jsou rozhodně dobrou volbou, ať už třeba sháníte svou první rtěnku, takže se nemusíte obávat složité aplikace, nebo chcete vyzkoušet trochu netypickou tužkovou formu, která ale vykouzlí syté, zářivé, hydratované a barevné rty a dosáhnete tak možná ještě i lepšího looku než u klasických vysouvacích rtěnek.

Salerm Hidracolors Long Lasting Lipstick rtěnka

Salerm Hidracolors Long Lasting Lipstick rtěnka

 

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..