Připravila jsem si dva tipy na skvělé produkty, které se sice zprvu zdají být maličké, přehlédnutelné a nezajímavé. Opak je ale pravdou! Tyto produkty jsem měla možnost vyzkoušet díky eshopu www.inhair.cz, a byla jsem opravdu velmi překvapená, jaké kvalitní produkty mají v nabídce a jak jsou účinné.

Jako první se podíváme na Multi-aktivní bezoplachovou péči Oleo Lift z olejové řady MedaVita Huile d’Étoile (7 ml/cca 87 Kč). Tato péče je k zakoupení v ampuli, jejíž všechen obsah rozetřeme do konečků a délek suchých (tedy ne umytých) vlasů. Já jsem ze začátku tomuto séru nějak nevěřila, bála jsem se, že po použití budou vlasy mastné, že ta mastnota nepůjde vymýt atd. Asi každá z nás zná obavy o své vlasy… Ale tak jsem si tedy zvláštní narůžovělou tekutinu (konzistencí je to taková maličko hustší voda) vetřela do vlasů. Ale než jsem to vůbec mohla udělat, bojovala jsem s tím, jak tu tekutinu mám dostat ven, protože jsem tu ampuli vůbec nedokázala otevřít. Nevím, jestli je to má chyba, ale jak otevřít nádobu, která je celá ze skla a nikde nemá otvor? No nakonec jsem se s tím poprala a sérum aplikovala. Už po pár vyteklých kapičkách můj byt provonila neuvěřitelně krásná vůně. Taková luxusní, svěží, hebká, typická pro luxusnější vlasovou kosmetiku… Byla velmi pronikavá, což bylo jedině dobře, protože jsem se jí nedokázala nabažit a neustále jsem chodila a čichala si k mým vlasům a všude, kam jsem šla, poté byla cítit i tato omamná vůně. I když je to moc hezké, tak sérum má ale především účinkovat, ne vonět (nad čímž se tady zatím rozplývám).

Arganový olej Biokera Arganology y a MedaVita Huile d'Étoile ampule Oleo Lift pH 3,5

Arganový olej Biokera Arganology y a MedaVita Huile d’Étoile ampule Oleo Lift pH 3,5

 Takže účinky? Jedině pozitivní – nikdy jsem nepoužila nějakou takovouhle speciální péči (léta si říkám – šampon a sem tam nějaký olejíček přeci stačí, ne?). Ale ne. Až teď jsem poznala, jak jsem se mýlila a jaké zázraky dokáže udělat takováhle maličkost. Vlasy krásně provoní (ano, zase ta vůně, ale ta vůně je neskutečná, protože vydrží ve vlasech několik dnů a já jsem si tak v té době k nim musela neustále přičichávat…), hydratuje, dodá jim „barvu“ (tím myslím, že jsou zářivější, živější), lesklejší (ale rozhodně ne mastné), pružnější, odolnější. Zajímavé je také složení – olejová báze je založena na olejích z lněných semínek, zemních mandlí, Moringy nebo Sacha inchi. Komplex Amino Concentrée zajišťuje dlouhodobé výsledky. Povrch vlasů je více uhlazený a hebký na dotek a přijde mi, že z neobyčejného složení séra si vezme každý vlas přesně to, co potřebuje. Po použití se vlasy nijak neoplachují, nechá se vlasům klid, aby péče mohla působit (já jsem vlasy ošetřila k večeru a pár hodin jsem je měla volně rozpuštěné, aby se sérum mohlo dostat krásně ke všem vlasům). Já jsem jedině spokojená a už vím, že na maličkostech záleží, tak proč si občas (nebo i často) nedopřát kvalitní péči o naše vlasy? Nezapomeňme, vlasy si zničíme jen jednou, takže bychom si měly dávat dobrý pozor na to, jak o ně pečujeme. Sérum je sázkou na jistotu, ať už chceme vlasy hydratovat, oživit, dodat objem či je posílit.

A druhým produktem je Arganový olej Salerm Biokera Arganology (60 ml/cca 450 Kč), jehož složení je založeno na přírodní bázi arganového a bavlníkového oleje. Tento olejíček má za úkol posilovat poškozené vlasy, zlepšovat tak jejich kvalitu, dodat sametový vzhled a přirozenou krásu. Použití olejíčku je opět jednoduché – v malém množství si ho naneseme na dlaně a aplikujeme na umyté, ještě vlhké vlasy. A mé dojmy? Budu jedině chválit. Skvělé a zase znova skvělé! Opět neuvěřitelně příjemná vůně. Tady bych mohla vytknout maličkost a to, že vůně je krátkodobá, je cítit jen pár hodin. Ale vůně linoucí se na kilometry daleko není cíl tohoto olejíčku. Vlasy opět vyživí, dodá jim přirozenost, barvu, sílu a pružnost. Při dlouhodobějším používání jsou výsledky samozřejmě mnohem znatelnější, než-li např. po jednom použití, kdy výsledky nejsou zprvu tak zřejmé.

Arganový olej Biokera Arganology y a MedaVita Huile d'Étoile ampule Oleo Lift pH 3,5

Arganový olej Biokera Arganology y a MedaVita Huile d’Étoile ampule Oleo Lift pH 3,5

Pokud tedy hledáte nějakou kvalitnější vlasovou péči (tím myslím především kvalitnější produkty), www.inhair.cz mohu všem doporučit, protože jsem s každým přípravkem byla více než jen spokojená.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..