Maličkosti dělají divy. Ať už si to připouštíme, nebo ne, právě malé a zprvu nevýznamné věci dokážou radikálně obrátit náš život jiným směrem. O kosmetice to platí jakbysmet. Jen si vzpomeňte na to, jak dokáže řasenka projasnit oči, účinná čistící maska může viditelně zmírnit tvorbu akné (hurá!), a jak správně zvolený parfém dokáže zvýšit sebevědomí a přinést blažený pocit k nezaplacení. O dvou takovýchto maličkých, ale zato zázračných produktech se dnes budeme bavit. A pozor, bude jím proslulý gel na obočí „Gimme Brow“ od Benefitu  a sice ne tolik známá, ale o nic méně skvělá transparentní podkladová báze „Browvo!“.

Pokud jste, milé dámy, četly můj článek o návštěvě úžasného Benefit Brow Baru, už víte, jak mi proměna obočí otevřela oči, ukázala mi mou vlastní tvář z jiného, nového a krásnějšího pohledu a hlavně mi dokázala, že starost a péče o obočí by se v žádném případě neměla podceňovat. Vždyť krásně upravené obočí stačí k tomu, abychom vypadaly božsky a neodolatelně. Ačkoliv jsem se před úpravou obočí ve specializovaném Brow Baru snažila chloupky všelijak trhat a najít ten správný tvar, byly to jen zbytečné pokusy. Protože výsledné proměny, na kterou stále vzpomínám s láskou v očích, bych nikdy nedosáhla nebýt Benefitu a jejich perfektního Brow Baru.

Dokonalé obočí s Benefitem

Dokonalé obočí s Benefitem

Ale ať už projdete touto změnou, nebo ne, je potřeba obočí stále udržovat v této bezvadné formě. A věřte, ono je to možné! Vedle pravidelného trhání chloupků nám k fixaci, jednotné barvě a hustotě obočí dopomohou gely! Jo, malá tubička gelu, která někomu přijde jako malichernost, může pro druhé představovat nejdůležitější kosmetický doplněk, bez kterého se neobejdou. Já se hrdě řadím mezi tyto nadšence -spíše nadšenkyně- protože oba gely (jak už barevný Gimme Brow, nebo „jen“ vyživující primer Browvo!) stačí k tomu, abych se už dál nemusela líčit, měla prozářený pohled, vypadala upraveně a hlavně – cítila se skvěle. Dobře upravené obočí holt dělá divy a zajistí, že oslníte nejen samy sebe, ale také všechny okolo.

Benefit Browvo! vyživující podkladová báze pro podporu růstu obočí

Benefit Browvo! vyživující podkladová báze pro podporu růstu obočí

Vezmu to pěkně po pořádku a nejdříve začnu s představením transparentního primeru „Browvo!“. Primer neboli podkladová báze, se používá jako základ a ačkoliv je jeho obsah průhledný a obočí tedy nijak neobarvuje, zastává velký kus práce. Browvo! bych přirovnala k tužce, jejímž jedním koncem lze otočit a v cuku letu na druhé straně pomalu vyleze gel. Vyživující báze na obočí sestává z do detailu promyšleného aplikátoru, který je složen z drobounkých, jen pár milimetrů dlouhých (možná že ani to ne) ohebných štětinek, mezi kterými je otvor, kterým se vymáčkne obsah primeru. Tyčinka je sestavená tak, že jedno otočení stačí k upravení jednoho obočí. Tak se zajistí správné množství aplikovaného gelu. No, ještě že existují foťáky a fotky, na kterých je to nejspíš lépe pochopitelné.

Benefit Browvo! vyživující podkladová báze pro podporu růstu obočí

Benefit Browvo! vyživující podkladová báze pro podporu růstu obočí

A co od Browvo! můžete čekat? Hned mě napadají tyto vlastnosti: praktičnost na prvním místě, neuvěřitelná rychlost, lehké zvýraznění barvy, výživa a objem. Primer je ideální pro opozdilce, kteří věčně nestíhají a upravují se za běhu, když pádí do práce, na schůzku nebo do školy. Což je můj případ. Když spěchám, jsem neupravená, nenalíčená (ale chci být UPRAVENÁ a NALÍČENÁ), nic mi nevykouzlí na tváři tak velký úsměv jako právě tento pomocník. Jen ho vytáhnu z kabelky, v které svým ojedinělým, vtipným a zároveň luxusním designem dělá jen chloubu a ani nezabírá místo, otočím jeho koncem, následně aplikátorem se štětinkami projedu a pročešu obočí – nejlepší na tom je, že se vůbec nemusím sledovat v zrcadle a obávat se, jak budu vypadat, protože na tomhle se nic zkazit nedá – a postup zopakuji na druhém obočí. A tadá… je to! Práce tak na půl minutky, ani ne.

Benefit Gimme Brow - odstín 03 Medium

Benefit Gimme Brow – odstín 03 Medium

A výsledek? Precizně zarovnané obočí, kterému vrstva neviditelného gelu nepatrně zvýrazní přirozenou barvu, dodá více hustoty, odolnost a pevnost.  Posouvá vaše obočí na vyšší level a navíc obsahuje vyživující keratin a bílkoviny, které podporují růst a výživu jednotlivých chloupků. Browvo! lze používat samostatně ke sjednocení, fixaci a nenápadnému zvýraznění obočí, nebo ho lze použít i jako základ pro další líčení obočí. Já ho můžu doporučit všemi deseti, jsem absolutně nadšená jeho účinností a praktičností! Byl by vhodným pomocníkem především pro ty z vás, které s úpravou a líčením obočí teprve začínáte a ještě se necítíte na použití barevné tužky či gelu.

Benefit Gimme Brow objemový gel na obočí

Benefit Gimme Brow objemový gel na obočí

Nicméně barvy se není třeba obávat! Důkazem toho je můj druhý miláček – slavný Gimme Brow, barevný gel na obočí. Jelikož jsem zrzka a mám světlé obočí, ze tří variant odstínů byl 03 Medium pro mě tou správnou volbou. Ani moc tmavý, takže odpadly mé obavy, že by výsledný look byl nepřirozený a vyumělkovaný. Odstín ale naštěstí není ani moc světlý, takže zabarví mé obočí akorát.

Benefit Gimme Brow objemový gel na obočí

Benefit Gimme Brow objemový gel na obočí

Zde se pokusím být stručná, protože jsem se „vypovídala“ již sáhodlouze, a tak se chci vyvarovat opakování svých slov. Aplikace je opět jednoduchá, je ale potřeba zrcadla, abyste viděly, kam přesně se štětečkem „zajet“ – kde chtějí jednotlivé chloupky více pročísnout, kde je třeba je urovnat či dodat více barvy. Postupným přejížděním a pročesáváním (i proti směru růstu chloupků) pohodlným malým štětečkem, který se dostane na všechna potřebná a těžko dostupná místečka, dosáhnete bezchybného tvaru i barvy obočí. Obočí bude pevné, voděodolný gel mu dá jistý tvar i barvu. Dodá mu také objem a sjednotí ho a… no prostě bude krásné, přirozené a takové, o jakém každá žena sní. A výdrž je také úctyhodná – vydrží od rána do večera jako netknuté. No není to paráda?

Aplikace Benefit Browvo! a Benefit Gimme Brow

Aplikace Benefit Browvo! a Benefit Gimme Brow

Závěrem bych jen dodala, že ačkoliv pořizovací cena produktů od Benefitu je obecně vyšší, vyplatí se investovat do kvalitní péče a výrobků, jako nabízí Benefit – jsou promyšlené do posledních detailů a stěží na nich najdete nějaké chyby. Ony dražší vymoženosti se vám svým efektem mnohonásobně odvděčí i s investovanými penězi, radostí a dotekem luxusu. Jo, Benefit mě dostal do kolen a získal si celé mé srdce. A nekončí to jen u dekorativní kosmetiky! Ale o tom zase někdy příště…

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..