Která z nás netouží po dokonale odlíčené a pročištěné pleti? Jsem si jistá, že asi každá. Proto vám dnes představím jeden z mých nejoblíbenějších produktů vůbec, a to slavnou micelární vodu od Biodermy!

Tato micelárka není žádnou novinkou, na trhu je k dostání již mnoho let. Průsvitných lahviček s růžovým víčkem, které jsou dostupné v mnoha velikostech, jste si mohly povšimnout téměř kdekoliv – v lékárnách, eshopech, drogeriích, na letácích, v reklamách… Bioderma je často propagovanou dermatologickou značkou a není se čemu divit, jelikož si slávu a přízeň zaslouží, a to právě díky svému zatím asi nejproslulejšímu výrobku – micelární vodě Bioderma Sensibio H20.

Micelární voda Bioderma Sensibio H2O

Micelární voda Bioderma Sensibio H2O

Nikdy bych nevěřila tomu, že to, co se na první pohled zdá předraženou obyčejnou vodou, může být tak skvělé a účinné! Průhledný obsah lahvičky nemá žádnou vůni a jeho konzistence je skutečně „vodová“. Micelární voda je vhodná pro všechny typy pleti, ale je speciálně vyvinuta především na citlivou a smíšenou pleť. Neobsahuje alkohol, parfemaci, a jeho složení udržuje pokožku v rovnováze. Dokáže odstranit make-up do posledního smítka, po ránu pokožku osvěží, probudí a vdechne jí zdravý nádech, a k večeru naopak pomáhá ke zklidnění.

Micelární voda je vhodná i pro odlíčení citlivého očního okolí, protože jemné složení nedráždí oči. Zároveň jeho malé, 100 ml balení se řadí mezi nejvhodnější parťáky na cestování, protože bez chybičky zastává snad všechny potřeby vaší pokožky – odlíčení, hloubkové vyčištění pórů, zregenerování, zjemnění a hydrataci. To vše jen díky této kouzelné vodičce! Pokud jste ještě neměly tu čest Biodermu Sensibio H20 vyzkoušet, rozhodně jí dejte šanci. Uvidíte, že vás nadchne!

Micelární voda Bioderma Sensibio H2O

Micelární voda Bioderma Sensibio H2O

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..