Trápí vás slabé, lámavé a třepící se nehty? Nebo jen sháníte kvalitní podkladový lak či odlakovač, který by nehty neničil, ale naopak vyživoval a chránil? Dnes jsem si pro vás připravila 2 tipy na pečující produkty, díky kterým budou vaše nehty jako v bavlnce!

Začněme rovnou tím základním, co by doma nemělo chybět žádné ženě – podkladový lak. Posilující péče pro poškozené nehty Sally Hansen představuje intenzivní ochranu, regeneraci, dodává lesk, kryje nedokonalosti a rýhy v nehtech a zabraňuje dalšímu třepení či poškození nehtů.

Posilující péče pro poškozené nehty Sally Hansen

Posilující péče pro poškozené nehty Sally Hansen

Lak stačí nanést na suché a čisté nehty v jedné vrstvě – skvěle tak zastane funkci podkladového laku. Pro dlouhodobější výdrž a řádnou výživu doporučuji lak nanést ve 2 tenčích vrstvách, takto samotný pak vydrží mnohem déle. Společnost Sally Hansen je jedničkou v péči o nehty a ani tentokrát mě nezklamala. Lak rychle schne a při pravidelném užívání jsou opravdu patrné změny k lepšímu. Za mě se jedná o jeden ze spolehlivých a účinných vyživujících podkladových laků, jaké jsem kdy vyzkoušela. Určitě si i přes vyšší cenu pořídím další lahvičku!

A když něco lakujeme, tak za pár dnů nehty musíme také odlakovat. Jak jinak než za použití odlakovače – samozřejmě toho nejšetrnějšího, nejúčinnějšího a nejméně smradlavého, který existuje. A ještě aby byl bez acetonu a nestál celé jmění. Dlouho jsem na takový odlakovač nemohla narazit, ale nedávno jsem objevila Express od Dermacolu, který výše zmíněná kritéria splňuje všechny.

Odlakovač Dermacol Express a posilující péče o nehty Sally Hansen

Odlakovač Dermacol Express a posilující péče o nehty Sally Hansen

S pomocí tohoto odlakovače odstraníte lak snadno, rychle a bez větší námahy. Složení obohacené o jemný mandlový olej vyživuje nehty a zabraňuje jejich vysoušení. Po jeho použití budete mít nehty pevnější, hebčí a budou vypadat lépe. S tímto odlakovačem jsem moc spokojená a mohu ho doporučit všem, mě zatím bez problému odlakoval každý lak.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..