Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje srpnovou soutěž o řadu produktů MySalon 3xKeratin v hodnotě 747 Kč. Řada produktů MySalon Triple-Keratin obsahuje šampón 300 ml, masku 250 ml a dvou-fázový tekutý keratin ve spreji 100 ml. Řada produktů MySalon 3xKeratin je určena pro hloubkovou rekonstrukci oslabených křehkých a lámavých vlasů bez objemu. Molekuly keratinu o různých molekulových hmotnostech pronikají do hloubky vlasového stonku (kortexu), kde vyhledávají oslabené a poškozené partie vlasů, které vyplňují, obnovují a posilují. Zevnitř posílená vlasová struktura dlouhodobě podporuje pevnost a pružnost vlasů. Dodaný keratin navíc chrání vlasy před poškozením vnějšími vlivy.

Posilující  šampón MySalon 3xKeratin s obsahem trojitého keratinu obohaceného o makadamový olej navrací vlasům ztracený keratin. Keratin je základní stavební jednotkou vlasového vlákna. Dodaný keratin podporuje pevnost vlasů a navrací jim plnost a objem. Vlasy budou dokonale čisté, posílené a díky přidanému makadamovému oleji zároveň hydratované a přirozeně lesklé. Keratinový šampón MySalon neobsahuje silikony, parabeny, sulfáty, MIT ani MCIT. Díky svému jemnému a šetrnému složení je vhodný pro všechny typy pokožky.

Hloubkově posilující maska na vlasy MySalon 3xKeratin založená na třech typech keratinu o různých molekulových hmotnostech je určena pro hloubkovou hydrataci a posílení oslabené a porušené struktury vlasů. Dodaný keratin vyplňuje praskliny ve vlasovém vláknu a posiluje jejich pevnost a objem. Díky přidanému makadamovému oleji budou vlasy hydratované a přirozeně lesklé. Maska je ideální pro křehké a lámavé vlasy, kterým dodá sílu, pružnost a ochranu před dalším poškozením.

Bez-oplachové dvoufázové posilující MySalon sérum 3xKeratin obnovuje rovnováhu vlasů. Sérum na bázi tekutého trojitého keratinu obnovuje vlasy do hloubky jejich struktury a navrací jim ztracenou sílu a plnost. Keratinové sérum je navíc obohaceno o makadamový olej, extrakty z rozmarýnu, kukuřičný oleje a olej z růže mošusové. Výsledkem budou zdravé a přirozeně lesklé vlasy.

MySalon 3xKeratin

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail soutez@inhair.cz.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat do 31. 8. 2016. Začátkem září 2016 bude vylosován jeden soutěžící, který správně zodpověděl následující otázky:

1. Olej z jaké růže obsahuje MySalon 3xKeratin tekutý keratin ve spreji?

2. Jak se jmenuje krém značky MySalon zastavující stárnutí (Nápověda: nejtvrdší nerost)?

3. Jaké chemické sloučeniny se skrývají pod zkratkami MIT a MCIT?

Správné odpovědi naleznete v internetovém obchodě s profesionální vlasovou kosmetiku www.inhair.cz. V případě, že nenaleznete správné odpovědi na internetových stránkách, sledujte náš profil na Facebooku, kde v průběhu soutěže budou průběžně zveřejněny nápovědy na soutěžní otázky. V soutěžním emailu prosím uveďte následující údaje:

Jméno a příjmení:
Adresu doručení případné výhry
Telefonní kontakt:

Upozornění: duplicitní emailové adresy a telefonní čísla budou automaticky vymazána a žádný z duplicitního kontaktu nebude do soutěže zařazen. Tímto se snažíme eliminovat neférové soutěžící, kteří zkouší zvýšit pravděpodobnost výhry zasíláním duplicitních mailů. Bez uvedení telefonního kontaktu nebude soutěžící zařazen do soutěže.

SOUTĚŽ UKONČENA – VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

Sprnová soutěž o vlasovou kosmetiku MySalon Triple-Keratin v hodnotě 747 Kč je ukončena. Správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. MySalon 3xKeratin tekutý keratin ve spreji obsahuje olej z růže mošusové

2. Krém zastavující stárnutí se jmenuje MySalon Diamant.

3. METHYLISOTHIAZOLINONE (MI)METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE (MCIT) jsou konzervanty, které zachovávají trvanlivost výrobků po dlouhou dobu. 

 

Ze správný odpovědí byla vylosována výherkyně vlasové kosmetiky MySalon 3xKeratin, paní Hana Č. z Kyjova. Výherkyni samozřejmě blahopřejeme a všem ostatním přejeme hodně štěstí v nadcházející zářijové soutěži. 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Obecná pravidla soutěže na INhair.cz

Pořadatel soutěže

Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je internetový obchod INhair.cz provozovaný na základě živnostenského oprávnění: FO Filip Konečný, IČ: 01127624, sídlo: Evžena Rošického 1080/18 Ostrava.

Soutěžící

Soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky, respektive osoba žijící na území České republiky. Každý z účastníků se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Odpovědi z duplicitních mailů budou automaticky ze soutěže vyřazeny. Soutěžící musí v soutěžním emailu uvést adresu doručení případné výhry. Soutěžící musí uvést telefonní kontakt, který selektuje účastníky, kteří se zúčastnili soutěže vícekrát pod různou emailovou adresou. Nedodržením podmínek soutěže je pořadatel soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit. Soutěžící nenese žádné náklady související s odesláním výhry.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky v období od 1. 8. 2016 do 31. 8. 2016.

Vylosování a předání cen

Následující den po skončení soutěže bude ze všech správných odpovědí vylosován výherce. Počet výherců a výhry jsou upřesněny vždy přímo u aktuální soutěže.

Výherci budou o výhře informování elektronickou poštou. Výhry budou zaslány výhercům Českou poštou. Výherci budou po skončení soutěže zveřejněni na stránkách soutěže.

Obecná ustanovení

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhru výhrou odpovídající hodnoty. Výhra do soutěže není vymahatelná a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů.

Ochrana osobních údajů

Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely internetového obchodu INhair.cz. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazá

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..