Pokud jste fanynky lakování nehtů, zbystřete! Mám pro vás jeden skvělý tip na můj nejoblíbenější top coat. Je jím rychleschnoucí vrchní lak od Astoru – Quick Dry Top Coat.

Já se při jeho popisu budu snažit být rychlá a přesná, přesně jako je on sám. Tato malá, avšak na lak dostatečně velká, zelená lahvička v sobě skrývá bezbarvý a nezvykle tekutější obsah. Nenechte se ale ničím odradit, jde o skvost mezi top coaty. Top coat – to je poslední, vrchní vrstva při lakování nehtů. Jedná se o finální krok manikúry, díky kterému završíte vaše dílo a nalakované nehty tak budou pevnější, lesklejší, odolnější a déle vydrží.

Astor Pro Manicure rychleschnoucí vrchní lak na nehty

Astor Pro Manicure Top Coat rychleschnoucí vrchní lak na nehty

Tohoto laku mám již nějaké páté balení a rozhodně se ho jen tak nevzdám. Co se týče poměru kvality a ceny, je absolutním vítězem. Stojí něco málo přes 70 Kč, což je na tak účinný přípravek krásná cena. Pro mě je tento lak zatím nejlepším produktem od Astoru a myslím si, že jím také zůstane.

Jsem s ním nadmíru spokojená – schne velmi rychle, takže do pár minutek máte nehty jak ze salonu a zároveň můžete s rukama normálně fungovat a nemusíte se tak obávat poškození laku. Nehty zpevňuje, vytváří úžasný lesk, zajišťuje ochranu a udělá poslední nezbytnou kapičku k dokonalému završení manikúry.

Astor Pro Manicure rychleschnoucí vrchní lak na nehty

Astor Pro Manicure Top Coat rychleschnoucí vrchní lak na nehty

Lak můžete použít i na nenalakované nehty, i když jeho efekt se projeví spíš, když ho použijete jako poslední vrstvu na nějaký barevný lak. Nebo je jím také výhodné zacelit prasklinky a nedokonalosti na nehtu, případně poničeném (částečně sloupnutém/poškozeném) laku. Výsledek nebude zdaleka perfektní, ale jistá změna k lepšímu je rozhodně vidět – viz foto (srovnání).

Srovnání. Vlevo prasklina. Vpravo výsledek po použití Astor Top Coatu

Srovnání. Vlevo prasklina. Vpravo výsledek po použití Astor Pro Manicure Top Coatu

Přestože já často vystavuji ruce nepříznivým podmínkám (hraju na klavír, dělám klasické domácí práce – mytí nádobí, pečení, vaření, krájení…), tak lak s Quick Dry Top Coatem –  vydrží na mých nehtech v průměru tak 5 dnů, aniž by byl nějak poškozen. Což je velmi slušný výsledek. Za sebe nemůžu jinak než doporučit, protože opravdu stojí za to!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..