Je začátek února, internet a sociální sítě jsou zahlceny trailery a soundracky k Padesáti odstínům temnoty. A to znamená jediné – Valentýn nám klepe na dveře.

Ať už slavíte Valentýn, a nebo ne, nic vám nebrání v tom, abyste si naplno užili zasloužený relax a romantiku. A zrovna LUSH je k tomu se svou aktuální limitovanou valentýnskou kolekcí –  jako stvořený. Můžete se nechat rozmazlovat sladkými bombami nebo pěnami do koupele – např. v podobě rozesmátých emotikonů. Lush totiž ví, že nejen romantika, ale i zábava přece patří ke svátku všech zamilovaných!

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

Proto vedle růžových scrubů a lesků na rty, slaďounkých sprchových gelů, srdíčkovitého masážítka a dalších klasických kosmetických obdob Valentýna s kapkami romantiky LUSH nezapomněl ani na dávku humoru. Za zmínku stojí vtipně povedený roh jednorožce, který hýří třpytkami a všemi barvami.

Já jsem měla tu čest vyzkoušet rovnou čtyři magické pěny a bomby do koupele! Ačkoliv je každý produkt jiný, má rozdílnou barvu a vůni, je složený z různých ingrediencí a jinak reaguje s vodou – jednou je to pěna, podruhé koupelová bomba – tak si myslím, že cokoliv z LUSHE, co vám ze začátku moc nevoní a úplně si nedovedete představit, že byste daný produkt měli používat, si vás časem stejně získá.

Voňavoučký Valentýn v LUSHI 6

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

Není to totiž poprvé, co jsem vyzkoušela něco z LUSHE a nebyla jsem z toho zprvu vůbec nadšená – prostě to podle vůně, zabarvení i konzistence nebyl můj šálek kávy. Ale potom mi to stejně nedá, ten produkt stále osamoceně stojí v rohu a smutně na mě kouká. Já ho tedy čapnu, s nedůvěrou použiju a jsem překvapena, jak mě LUSH zase příjemně šokoval! Ze zvláštní podivné vůně se v tu ránu stane oblíbená, ke které se budete rádi vracet. Tak jsem to měla pokaždé, když mě daný naháč (aneb přípravek bez obalu) z LUSHE nejprve nenadchl. Ona se ta prazvláštní vůně při kontaktu s vodou či pokožkou promění v něco jedinečného, co se vám vzápětí zalíbí.

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

Naposledy se mi to stalo s vysmátou koupelovou pěnou Lovestruck, která mi zpočátku divně voněla a slibované svěží citrusy jsem z ní vůbec necítila. Po jejím rozdrobení (stačí použít třeba jen pětinu, není potřeba na jednu koupel vypotřebovat hned celý výrobek) a po kontaktu s horkou vodou tato nesympatická koule se změnila v sympatickou a obyčejnou vodu proměnila ve žlutou galaxii.

Jako kdybych se ocitla v jiném světě plném citrusových vůní. Stačí jen zavřít oči a vychutnat si ten pocit slasti. A když oči otevřete, zjistíte, že všude kolem vás se nachází žlutá voda, bublinky a pěna. Hromada pěny. Úžasně vonící pěny. A tak si tuhle výjimečnou chvíli ničím nezkazíte, zavřete oči a vychutnáte si vzácné chvíle ve žluté galaxii ještě o minutku déle…

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

Hromadu voňavých bublinek také vykouzlí beruška – Ladybird, která mi sedla asi úplně nejvíce. Jak jsem již psala – všechny vůně do jedné jsou jedinečné a v každé jsem si pokaždé našla něco, co mě zaujalo. Pak se stane, že si danou bombu minimálně oblíbím, avšak častěji se do ní zamiluji. Ale tahle beruška byla láskou na první pohled a „čuch“ zároveň. Má úžasné sladké ovocné aroma a stačí kousek utrhnout, rozdrobit do horké vody a sledovat ty zázraky, které se začnou dít ve vaně. U „lusháckých“ koupelových přípravků mi asi každý dá za pravdu, že pokud je sami neočicháte, neosaháte, nevhodíte do vany a neponoříte se do změti barev, třpytek, vůní a bublinek, nevíte, o čem mluvím. Není totiž nad vlastní zážitek.

Na fotkách určitě každého zaujme také růžovoučké srdíčko v podobě koupelové bomby Cupid, která si přímo žádá pozornost a rozhodně bude tím pravým dárkem pro ženy k Valentýnu. Stejně jako Rose Bombshell, jež představuje moderní a zábavné pojetí růže, která patří mezi klasické (a někdy bohužel nudné a předvídatelné) valentýnské dárky.

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

Proč si tedy něčím ten Valentýn neozvláštnit? Ono nám ženám mnohdy stačí „jen“ horká koupel s nějakou úžasnou bombičkou z LUSHE, zapálená svíčka, dobrá kniha a něco sladkého na zub k tomu. Když všechno tohle podstoupíme, jsme jako znovuzrozené, máme pročištěnou hlavu a cítíme se skvěle!

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

Voňavoučký Valentýn v LUSHI

A ještě malý tip na závěr: cokoliv „nahatého“ z LUSHE doporučuji skladovat v šatní skříni, protože tak aroma z bomb, mýdélek a masážítek může krásně provonět každý kout vaší skříně!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..