Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje březnovou soutěž o multifunkční vlasovou masku Cotril HYDRA Infinity 200 ml z nové řady Cotril Creative Walk Hydra v hodnotě 361 Kč. Víceúčelová hydratační maska Cotril HYDRA Infinity je intenzivní péče pro o suché vlasy. Maska zlepšuje poddajnost, usnadňuje rozčesávání, hydratuje a vyživuje, chrání před okolními agresemi a volnými radikály, poskytuje hebkost a objem, dodává vlasům lesk, vitalitu a vyhlazuje kutikulu.

Italská společnost Cotril SPA zabývající se výrobou kvalitních produktů vlasové péče, chemie a stylingu představuje pro rok 2017 novou hydratační a antioxidační řadu vlasové kosmetiky. Přípravky z řady Cotril Creative Walk HYDRA jsou založeny na unikátním mixu rostlinných a vyživujících ingrediencí, které vlasy hydratují a chrání před oxidačním působením. Krásu, lesk a hebkost a celkovou vitalitu vlasům dodají mléčné proteiny, jahodový, medový, pomerančový nebo třešňový extrakt, olivový, mandlový nebo slunečnicový olej, aloe vera nebo extrakty z granátového jablka.

Multifunkční bezoplachová maska ve spreji Cotril Creative Walk Infinity je založena na pozitivních účincích mléčných proteinů, rostlinných extraktů z medu, jahod, pomeranče, třešní, granátového jablka a vitamínu E, který vlasy chrání před oxidací a volnými radikály. Maska Cotril HYDRA Infinity nabízí mnoho benefitů v jednom balení:

– Zlepšuje upravitelnost a poddajnost vlasů
– Usnadňuje rozčesávání vlasů
– Hydratuje a vyživuje
– Chrání před volnými radikály a dalšími negativními vlivy
– Posiluje jemnost vlasů
– Podporuje objemnost vlasů
– Dodává vlasům lesk, vitalitu a hebkost
– Vyhlazuje kutikulu

Cotril Creative Walk HYDRA Infinity multifunkční bezoplachová maska

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail soutez@inhair.cz.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat do 31. 3. 2017. Začátkem dubna 2017 bude vylosován jeden soutěžící, který správně zodpověděl následující otázky:

1. Kolik produktů zahrnuje nová řada pro suché vlasy Cotril Creative Walk HYDRA?

2. Jak se latinsky označují přírodní extrakty z granátového jablka obsažené v produktech Cotril CW HYDRA?

3. Jaký produkt společnosti Cotril zachovává sílu, strukturu, integritu, hebkost a lesk vlasů po chemickém či technickém ošetření vlasů? 

Správné odpovědi naleznete v internetovém obchodě s profesionální vlasovou kosmetiku www.inhair.cz. V případě, že nenaleznete správné odpovědi na internetových stránkách, sledujte náš profil na Facebooku, kde v průběhu soutěže budou průběžně zveřejněny nápovědy na soutěžní otázky. V soutěžním emailu prosím uveďte následující údaje:

Jméno a příjmení:
Adresu doručení případné výhry
Telefonní kontakt:

Upozornění: duplicitní emailové adresy a telefonní čísla budou automaticky vymazána a žádný z duplicitního kontaktu nebude do soutěže zařazen. Tímto se snažíme eliminovat neférové soutěžící, kteří zkouší zvýšit pravděpodobnost výhry zasíláním duplicitních mailů. Bez uvedení telefonního kontaktu nebude soutěžící zařazen do soutěže.

SOUTĚŽ UKONČENA – VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

březnová soutěž o multifunkční vlasovou masku Cotril HYDRA Infinity v hodnotě 361 Kč  je ukončena. Správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. Nová řada Cotril CW HYDRA zahrnuje šest hydratačních a antioxidačních produktů vlasové péče: Cotril Creative Walk Hydra šampón, Cotril Creative Walk Hydra maska, Cotril Creative Walk Hydra loción, Cotril Creative Walk Hydra bezoplachový sprej, Cotril Creative Walk Hydra pěna a Cotril Creative Walk Hydra Infinity multifunkční maska.

2.  Přírodní extrakty z granátového jablka se označují Punica granatum bark extract.

3.  Produkt, který zachovává sílu, strukturu, integritu, hebkost a lesk vlasů po chemickém či technickém ošetření vlasů  se nazývá Cotril Tech K-PLEX Bond Preserver (Take Home Treatment).

Ze správný odpovědí byla vylosována výherkyně multifunkční masky na vlasy Cotril HYDRA Infinity, paní Alena Luxová z Prahy. Výherkyni samozřejmě blahopřejeme a všem ostatním přejeme hodně štěstí v připravované dubnové soutěži. 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Obecná pravidla soutěže na INhair.cz

Pořadatel soutěže

Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je internetový obchod INhair.cz provozovaný na základě živnostenského oprávnění: FO Filip Konečný, IČ: 01127624, sídlo: Evžena Rošického 1080/18 Ostrava.

Soutěžící

Soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky, respektive osoba žijící na území České republiky. Každý z účastníků se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Odpovědi z duplicitních mailů budou automaticky ze soutěže vyřazeny. Soutěžící musí v soutěžním emailu uvést adresu doručení případné výhry. Soutěžící musí uvést telefonní kontakt, který selektuje účastníky, kteří se zúčastnili soutěže vícekrát pod různou emailovou adresou. Nedodržením podmínek soutěže je pořadatel soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit. Soutěžící nenese žádné náklady související s odesláním výhry.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky v období od 1. 3. 2017 do 31. 3. 2017.

Vylosování a předání cen

Následující den po skončení soutěže bude ze všech správných odpovědí vylosován výherce. Počet výherců a výhry jsou upřesněny vždy přímo u aktuální soutěže.

Výherci budou o výhře informování elektronickou poštou. Výhry budou zaslány výhercům Českou poštou. Výherci budou po skončení soutěže zveřejněni na stránkách soutěže.

Obecná ustanovení

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhru výhrou odpovídající hodnoty. Výhra do soutěže není vymahatelná a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů.

Ochrana osobních údajů

Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely internetového obchodu INhair.cz. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazá

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..