Nové intenzivní crazy barvy na vlasy Salerm HD Colors, které díky magnetickému efektu vydrží až 45 mytí. Barvy jsou bez amoniaku a peroxidu a bez zásaditého pH. Vlasy nejenže zbarví do extrémních odstínů, ale navíc také ošetří. K dispozici je 9 extravagantních odstínů HD Colors Fantasy a navíc dalších 5 speciálních fluorescenčních odstínů HD Colors Fluor, díky kterým se stanete středem obdivu na každé párty. Již brzy ve Vašem kadeřnictví.

Barvy Salerm HD Colors nezesvětlují původní barvu vlasů. Barvy HD Colors je nutné aplikovat na světlé nebo zesvětlené vlasy. Čím světlejší základ, tím intenzivnějšího barevného výsledku lze dosáhnout. Barvy není možné aplikovat na tmavé vlasy, v opačném případě by efekt nebyl viditelný.

Salerm HD Colors Fluor

Nechejte své vlasy ve tmě rozzářit díky pěti odstínům fluorescenčních barev na vlasy od Salerm Cosmetics. Barvy Salerm HD Colors Fluor jsou polo-permanentní, ale díky magnetickému efektu vydrží až 45 mytí. Barvy jsou šetrné a navíc o vlasy pečují. Barvy jsou bez amoniaku a peroxidu.

Barvy HD Colors Fluor se ve tmě neonově rozzáří díky ultrafialovému (černému) světlu, které na každé správné akci nesmí chybět. K dispozici jsou odstíny: Candy Pink (sladká růžová), Green Kriptonite (zelený kryptonit), Jazzy Yellow (džezově žlutá), Mystic Blue (mysticky modrá), Orange Pumpkin (dýňově oranžová). Jednotlivé odstíny lze mezi sebou míchat, čímž lze dosáhnout dalších extravagantních a unikátních odstínů. Odstíny je také možné zjemnit a snížit tak jejich intenzitu přimícháním neutrálního odstínu HD Colors Clear.

Zazáři ve tmě s odstíny Salerm HD Fluor!

Zazáři ve tmě s odstíny Salerm HD Fluor!

Salerm HD Colors Fantasy

Polo-permanentní barvy na vlasy v 9 úžasných, intenzivních a crazy odstínech pro kreativce a pro všechny ty, kteří chtějí být sami sebou. Na rozdíl od barev Fluor nemají fluorescenční účinek. Všechny ostatní benefity si ovšem zachovávají. Barvy jsou šetrné a vlasy vyživují, neobsahují peroxid a ani amoniak a díky magnetickému efektu vydří až 45 mytí. K dispozici jsou odstíny Green (zelený), Violet (fialový), Fuchsia (intenzivní růžový), Pink (růžový), Blue (modrý), Purple (nachový), Orange (oranžový), Yellow (žlutý), Red (červený).

Také barvy HD Colors Fantasy lze mezi sebou míchat, čímž je možné dosáhnout na další spektrum intenzivních barev. Dokonce je možné i kombinovat jednotlivé odstíny barev Fantasy a Fluor, což dává téměř nekonečné možnosti barevné variability. I barvy HD Colors Fantasy lze ztlumit díky neutrálnímu odstínu HD Colors Clear, tím je možné dosáhnout na pastelové tóny.

Salerm HD Colors

Salerm HD Colors

Až 45 umytí díky magnetickému působení

Barvy Salerm HD Colors byly vyrobeny tak, aby vlasům dodávaly intenzivní odlesky a zároveň o vlasy pečovaly. Z tohoto důvodu barvy HD Colors neobsahují amoniak (ani jeho náhražky), nemají zásadité pH a není zapotřebí použít peroxid. Jak je možné, že barvy vydrží až 45 mytí? Díky polymerům odvozených z celulózy! Polymery působí jako magnet a udrží pigmenty zakotvené v jádru a fyzicky vyvozené z kutikuly. Magnetický efekt působení stejně jako u přirozeného pigmentu vlasů. Polymery navíc vlasy opravují, snižují jejich zacuchávání a krepatění, což usnadňuje rozčesávání a konečný styling.

Výhody barev Salerm HD Colors

Intenzita je větší než u oxidačních barev, protože přímé pigmenty používané v barvách HD Colors nejsou rušeny oxidačním působením (křížová reakce).

Ochrana struktury vlasů. Barvy HD Colors se nemíchají s peroxidem (vyvíječem). Neobsahují amoniak, parabeny nebo PPD, což zabraňuje svědění a alergickým reakcím.

Oprava a hydratace vlasů s cílem zvýšit jejich lesk, který dá vyniknout nové barvě vlasů.

Výrazně lepší dlouhotrvající efekt oproti jiným barvám s přímými pigmenty. Díky magnetickému efektu, který pigmenty doslova drží v pasti.

– Všestrannost. Jednotlivé odstíny barev HD Colors lze libovolně míchat pro dosažení nekonečných barevných variací. Navíc díky odstínu Clear je možné ztlumit intenzitu odstínů a dosáhnout tak na jemnější a pastelové odstíny barev.

Salerm HD Colors Clear a HD Colors Reset

Salerm HD Colors Clear je odstín, který paradoxně neobsahuje žádné barevné pigmenty. Jedná se ovšem o skvělého pomocníka. Slouží ke ztlumení intenzivních odstínů barev HD Colors Fantasy a HD Colors Fluor. Díky odstínu Clear je možné dosáhnout na jemné a pastelové odstíny barev HD Colors.

Salerm HD Colors Reset slouží k odstranění přímých pigmentů barev Salerm HD Colors z vlasů. Barvy HD Colors vydrží až 45 mytí a HD Colors Reset poslouží v případech, kdy již nechceme zářit intenzivními a crazy barvami. Salerm HD Colors Reset umí neutralizovat také přímé pigmenty konkurenčních barev na vlasy. Jedná se o velmi šetrný způsob vyzmizíkování přímých pigmentů bez rizika poškození vlasů. Neobsahuje oxidanty ani stahovače. Složení přípravku HD Colors je navrženo tak, aby zrušilo magnetický efekt a pigmenty se mohly z vlasů vymýt. Salerm Colors HD Reset umí z vlasů odstranit pouze přímé pigmenty a nestahuje permanentní barvu na vlasy a také nezesvětluje přírodní odstín vlasů.

Zazáři ve tmě s odstíny Salerm HD Fluor!

Zazáři ve tmě s odstíny Salerm HD Fluor!

Salerm Citric Balance – ošetření barvených vlasů

Pro maximální zachování intenzity barev Salerm HD Colors je vhodné používat přípravky pro barvené vlasy, které maximálně ochrání nově získanou barvu. Salerm Cosmetics doporučuje používat řadu Citric Balance, která zahrnuje Salerm Citric Balance šampón, Salerm Citric Balance masku a kondicionér ve spreji Salerm Citric Balance Bitrat.

Salerm Citric Balance šampón s pH 4,9 napomáhá vlasům po technickém ošetření navrátit přirozené pH. Šampón na bázi komplexu ovocných kyselin, provitamínu B5 a obilných proteinů dodá oslabeným vlasů ztracenou vitalitu a sílu. Šampón Salerm Citric Balance s pH 4,9 dodá vlasům lesk a usnadňuje rozčesávání. Zároveň zajišťuje delší životnost barevného pigmentu v barvených vlasech.

Salerm Citric Balance maska s pH 3,9 navrací technicky ošetřeným vlasům přirozenou vlhkost a rovnovážné pH. Maska na kyselé bázi dodává vlasům výživu v podobě ovocných kyselin, provitamínu B5 a proteinů z obilí. Maska Citric uzavírá kutikulu vlasu, zabraňuje třepení konečků, chrání barvu před chlórem, mořskou vodou a dalšími faktory, dodává lesk a usnadňuje rozčesávání.

Salerm Citric Balance Bitrat ve formě lociónu pomáhá obnovit a zlepšit vzhled suchých a oslabených vlasů. Exkluzivní komplex ovocných kyselin a proteinů výrazně prodlužuje efekt barvených vlasů a obnovuje oslabenou vlasovou strukturu. Kyselý restrukturalizační loción Salerm Citric Balance Bitrat výrazně snižuje pH, čímž dodává vlasům viditelný lesk a usnadňuje jejich rozčesávání.

Barvení se Salerm Colors HD pouze v kadeřnickém salónu

Aby byl efekt barvení se Salerm HD Colors maximální, nedoporučujeme barvit svépomocí doma. Proces zesvětlování vlasů je silný chemický zásah, který musí být pod kontrolou kadeřníka. Pouze odborná aplikace barev Salerm Colors HD přinese intenzivní zážitek z barvení. Kontaktujte svou kadeřnici, zda již používá barvy Salerm HD Colors Fantasy a Fluor a objednejte se. V případě zájmu o objednání barev Salerm HD Colors do kadeřnictví pokračujte na www.salerm.cz

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..