Ampule na vlasy Hair Revitalizer (dříve Hair Regenerador) ze Salerm Cosmetics jsou speciálně určeny pro zlepšení kvality vlasů a podporu jejich růstu. Vlasové voda ve formě ampulí vyživuje vlasovou pokožku a vlasové folikuly. Ošetření vlasů Salerm Hair Revitalizer vlasy nezatěžuje a ani nemastí.

Účinky kapilárního ošetření vlasů Salerm Hair Revitalizer proti vypadávání vlasů zaručuje vysoký obsah aktivních látek, vitamínů a aminokyselin. Šoková terapie pro okamžitou podporu růstu vlasů a zlepšení kvality vlasového stonku mimojiné obsahuje:

Komplex rostlinných bílkovin pro aktivaci buněčného metabolismu a zlepšení prokrvení vlasové pokožky.

Komplex vitamínů a aminokyselin pro zvýšení intracelulárního metabolismu živin a stimulaci růstu nových vlasů.

Esenciální olej z cypřiše se svými antiseptickými účinky podporuje hojení ran a zánětů.

Extrakt z americké palmy sabalové (Serenoa Serulata) má posilující účinkly. Navíc se významně podílí na zastavění přeměny testosteronu na dihydrotestosteron, který je zodpovědný za vypadávání vlasů u mužů (androgenní alopecie).

Mikromolekuly tekutého keratinu pronikají do hloubky vlasů, kde opravují a vyplňují jeho poškozenou kapilární strukturu.

Ceramidy napomáhají vázat dodaný keratin ve struktuře vlasů. Ceramidy podporují hustotu, pružnost, zdravý vzhled a přirozený lesk vlasů.

Kapilární ošetření vlasů s okamžitým účinkem Salerm Hair Revitalizer je dodáván v balení po 4 ampulích o objemu 13 ml. Pro posílení růstu a regeneraci vlasů je vhodné aplikovat minimálně jednu ampuli týdně. V případě vážných problémů s vypadáváním vlasů je možné ampuli aplikovat každý den.

Salerm Revitalizer ampule na vlasy

Skleněné ampule jsou baleny v plastovém držáku, aby nedošlo k jejich poškození. Skleněnou ampule je nutné rozlomit, nejlepe pomocí utěrky či ručníku. Následně vlasovou vodu aplikujte na vlasovou pokožku a jemně promasírujte. Jemnou masáží podpoříte krevní oběh vlasové pokožky a maximalizujete tak vstřebávání aktivíních látek přímo do vlasové pokožky. Část ampule můžete také aplikovat do délky vlasů. Vlasy následně pročešte. Salerm Hair Revitalizer nemastí a vlasy nezatěžuje a není nutné jej opalchovat. Vlasy budou lehké a svěží.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..