Školení Salerm Colors HD Společnost Salerm Cosmetica Profesional CZ, s.r.o. si vás dovoluje pozvat na školení zaměřené na barvení pomocí crazy barev Colors HD Fantasy, fluorescenčních barev Colors HD Fluor, permanentních barev SalermVision a barev s přírodními oleji a vyživujícími složkami Biokera Color. Nabídněte svým zákazníkům nové crazy barvení s intenzivními a zářivými odlesky.

Nové barvy Salerm Colors HD jsou k dispozici v 9 odstínech Fantasy a ve 4 odstínech Fluor s neonově zářícími barvami pod ultrafialovým (černým) světlem. Řadu barev Colors HD navíc doplňuje jeden neutrální odstín bez pigmentace Clear. HD Colors Clear tlumí odstíny barev HD Colors Fantasy a HD Color Fluor, což umožňuje dosáhnout na jemné a pastelové barevné odlesky. Barvy HD Colors jsou bez amoniaku, bez PPD, zásaditého pH a bez peroxidu. Magnetický efekt zajistí dlouhodobou trvanlivost barvy, až 45 mytí. Barvy Salerm Colors HD navíc podporují hydrataci a opravu vlasů. Salerm Biokera Natura Color jsou permanentní barvy na vlasy bez parabenů, silikonů, PPD, resorcinolu, se sníženým obsahem amoniaku a obsahují pouze certifikované organické rostlinné oleje, které chrání vlasové vlákno během procesu a po barvení. 34 odstínů cílených na přirozené barvení. Výsledkem bude dokonalá intenzivní, dlouhotrvající a brilantní barva s perfektním krytím i šedivých vlasů. SalermVision jsou permanentní barvy na vlasy, k dispozici ve 118 odstínech. Nabízí excelentní výsledky, lesklé a dlouhotrvající barvy. Perfektně kryjí šedivé vlasy. Exkluzivní výběr pigmentů s přírodními oleji pro větší lesk a pro snížení rizika podráždění pokožky.

Termín školení

Místo konaní: Dům Kultury AKORD, náměstí SNP 1, Ostrava – Jih, 700 30

Datum konání: Pondělí 27. 3. 2017 od 09:30

Cena vstupenky: 250 Kč (cena zahrnuje dárek a občerstvení)

Pozvánka na prezentaci nových barev Salerm HD Colors Fluor & Fantasy

Pozvánka na prezentaci nových barev Salerm HD Colors Fluor & Fantasy

Informace

Cena vstupenky je 250 Kč. Začátek školení je v 09:30. Pro školení je omezená kapacita. Vstupenky v předprodeji zakoupíte u obchodních zástupců Salerm Cosmetics, nebo telefonicky +420 595 136 382 nebo na e-mailu info@cz.salerm.com.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..