Svatební a společenské účesy patří mezi nejnáročnější účesy vůbec, neboť se u nich vyžaduje preciznost a dokonalost.  Přijďte se inspirovat a nenechejte si ujít jedinečnou příležitost školení na téma svatební a společenské účesy pod vedením Lenky Sládkové. Součástí školení bude taktéž workshop líčení se Simonou Holuschovou. 

Výběr správného společenského účesu je stejně náročné jako jej vytvořit. Při výběru je nutno umět zohlednit nejen délku, strukturu a barvu vlasů, ale též styl a barvu šatů nebo charakter akce, na kterou účes tvoříme. U svatebních účesů hraje roli i oblečení partnera či druh a barva svatební kytice. Poradíme Vám také, jak účes sladit s make-upem a líčením.

Termín školení

Místo konaní: Dům Kultury AKORD (Červený salónek), náměstí SNP 1, Ostrava – Jih, 700 30

Datum konání:  Pondělí 9. 1. 2017 od 09:30

Cena vstupenky: 390 Kč

Školitelka: Lenka Sládková a Simona Holuschová

Pozvánka na školení Salerm Cosmetikcs

Pozvánka na školení Salerm Cosmetikcs

Informace

Cena vstupenky na školení svatebních a společenských účesů a workshop líčení je 390 Kč. Začátek školení je v 09:30. Pro školení je omezená kapacita. Vstupenky v předprodeji zakoupíte u obchodních zástupců Salerm Cosmetics, nebo telefonicky +420 595 136 382 nebo na e-mailu info@cz.salerm.com.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..