Značka Luxina byla založena v roce 1949 v Itálii a do podvědomí lidí se dostala zejména díky unikátní vlasové pomádě, která se téměř okamžitě stala prodejním hitem. Luxina posílená úspěchem pomády rozšířila svůj sortiment o další luxusní kosmetické produkty pro úpravu vlasů a vousů značky Luxina spadající pod společnost Edelstein. Společnosti řídí rodina Pellegrini, která investuje do technologických inovací, do kvality a profesionality všech svých zdrojů. 

Produkty společnosti Edelstein vynikají vysokou kvalitou, která se promítá do důmyslného zpracování zajišťující správnou funkčnost všech vyráběných produktů. Filozofií značky Luxina je navrhovat a vyrábět takové produkty, které odráží styl mladého a ironického muže, který o sebe chce pečovat, ale zároveň chce zůstat volný a přirozený.

Péče o vlasy pro muže

Luxina pomáda Brilantina je nejpopulárnější pomádou v Itálii již od 50. let minulého století. Právě tento produkt odstartoval velkolepý úspěch značky Luxina v Itálii. Pomáda obsahuje přírodní včelí vosk, aloe vera a garantuje tak nejlepší možnou vlasovou péči. Vlasy stylizuje, zpevňuje a ošetřuje. Brillantina spojuje vlasovou péči a styling v jednom produktu.  Pomáda Brillantina se nanáší na vlhké nebo suché vlasy. Ve vlasech nevytvrdne, což během nošení umožní účes poupravit. Dodává vlasům kompaktní lesklý vzhled. Přírodní včelí vosk („cera alba“) neobsahuje chemikálie a jedná se o 100% přírodní složku. Dle mnohých odborníků se jedná o nejlepší ingredienci, která dokáže perfektně hydratovat a zkrotit nepoddajné a polétavé vlasy. Aloe vera má velmi podobné chemické složení jako keratin (základní stavební jednotka vlasu). Aloe vera vlasy omlazuje, vyživuje, dodává pružnost a zabraňuje lámání a třepení konečků vlasů.

Luxina pomáda Matt Wax a Luxina pomáda Forma Wax

Luxina pomáda Matt Wax a Luxina pomáda Forma Wax

Luxina pomáda Matt Wax je silný vlasový vosk, který nabízí maximální zpevnění, definici a trvanlivost účesu v čase. Zaručuje matný vzhled vlasů bez světelných odlesků. Obsahuje přírodní včelí vosk („cera alba“) a karnaubský vosk, neboli brazilský vosk („copernicia cerifera cera“), který se získává z listů brazilské palmy. Díky tomuto vosku je zajištěna plasticita, pružnost a krémovost vosku, což se pozitivně projevuje nezasycháním vosku ve vlasech. Účes tak nepůsobí tvrdým dojmem a je možné jej kdykoliv během dne poupravit. Před samotnou aplikací vosku do vlasů je velmi důležité kousek vosku dobře rozehřát třením v konečcích prstů. Vosk tím změkne a je připraven k aplikaci a modelaci požadovaného stylu účesu bez zanechání nežádoucích zbytků.

Luxina pomáda Forma Wax silný vlasový vosk bez olejových složek. Pomáda Forma není založena na přírodním včelím nebo jiném rostlinném vosku. Výhodou tohoto stylingového přípravku je, že nehrozí zatížení vlasů a zanechání nevzhledných zbytků. Tento silný vosk ocení všichni, kterým nevyhovují vlasové pomády založené na voscích a olejových složkách. Silnou fixaci a požadovaný objem jemným vlasům zajistí kvalitní fixační pryskyřice, které vymodelují požadovaný styl, který zachová trvanlivým v čase. Pro poupravení účesu je vhodné nejdříve ruce jemně namočit ve vodě a až poté přistoupit k remodelaci účesu. Vosk je vhodný pro velmi jemné vlasy a mastné vlasy bez objemu.

Luxina pomáda Materia Wax a Luxina pomáda Modeling Wax

Luxina pomáda Materia Wax a Luxina pomáda Modeling Wax

Luxina pomáda Materia Wax ocení zejména delší vlasy, které jsou upravovány do stylu Razor Fade. Vosk zajišťuje extrémní definici a velmi snadnou remodelaci účesu. Vosk je ideální pro bombastické a úžasné trendy účesy poslední doby. S voskem je možné vymodelovat pánské styly účesů Razor Fade, Pompadour, Undercut. Vosk Materia je podobně jako pomáda Forma založena zejména na přírodních pryskyřicích a nikoliv na přírodních voscích. Pryskyřice jsou pro náročnější výčesu výhodnější. Nehrozí tím zatížení vlasů, slepení vlasů ani ztráta pompéznosti v čase. Účes je možné během dne poupravit a přemodelovat. Pro reaktivaci vosku je vhodné nejdříve jemně navlhčit ruce a až poté přistoupit k remodelaci.

Luxina pomáda Modeling Wax uzavírá nabídku vlasových pomád pro muže od značky Luxina. Tento vosk je vhodný pro dosažení rozcuchu u krátkých vlasů. Dlouhé vlasy zanechává volné, ale vždy perfektně definované. Pro vosk je typická dřevitá vůně s citrusovými tóny. Tato parfemace je společná pro všechny stylingové produkty značky Luxina. Pomáda Modeling je založena na mikrokrystalických voscích, které zabraňují ztrátě přirozené hydratace vlasů a podporují přirozený lesk vlasů. Vosk je možné aplikovat jak do suchých, tak vlhkých vlasů.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..