Kondicionéry, balzámy a masky na vlasy od profesionální výrobce vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics. Ošetřující a pečující produkty vlasové produkty Salerm Cosmetics jsou tím pravým partnerem v oblasti profesionální péče o vlasy. Nechejte se přesvědčit vynikajícími účinky balzámů, kondicionérů či masek na vlasy určené nejen pro běžné použití, ale také pro regeneraci, vyživení a obnovu poškozených, oslabených, křehkých či lámavých vlasů.

Salerm balzám s proteiny

Salerm balzám s proteiny je ideální ošetření pro všechny typy vlasů. Salerm balzám s proteiny navrací přirozenou rovnováhu vlasům, které byly vystaveny negativním vlivům vnějšího prostředí nebo technickému či chemickému ošetření. Aktivní hydratační složky zajišťují okamžitou, dlouhodobou a intenzivní hydrataci vlasů. Balzám na bázi kolagenu dodá vlasové struktuře dostatek bílkovin a ihned po prvním použití navrací vlasům přirozený objem, jemnost, sametovou hebkost a zářivý lesk.

Salerm Keratin Shot Deep Impact +

Profesionální maska na vlasy Deep Impact Plus ze systému Keratin Shot od Salerm Cosmetics je ideální pro všechny typy vlasů. Maska je vhodná i pro vlasy velmi zničené a poškozené. Maska Keratin Shot Deep Impact Plus od prvního okamžiku navrací vlasům přirozenou vlhkost a zářivý lesk. Maska s obsahem tekutého keratinu regeneruje a opravuje poškozený vlasový stonek a podporuje vyhlazení a efekt laminace vlasů. Vytvořená lipidová bariéra chrání, poskytuje dostatečnou odolnost a ochranu vlasového stonku před poškozením.

Salerm Balzám Pomegranate

Salerm Balzám Pomegranate je ideálním každodenním ošetřením pro všechny typy vlasů. Balzám je k vlasům i vlasové pokožce velmi šetrný a je jen možno používat každý den. Složení bohaté na přírodní extrakty z granátového jablka jsou zdrojem vitamínů a stopových minerálů. Salerm Balzám Pomegranate obnovuje pružnost a hladkost vlasů. Zároveň zabraňuje zacuchávání a eliminuje riziko lámání vlasů. Balzám chrání vlasy a vlasovou pokožku před stárnutím.

Salerm Maska z obilných klíčků pšenice

Intenzivní a hloubková maska Salerm Mascarilla Capilar z pšeničných klíčků je ideální péčí o vlasy od kořínků až po konečky suchých, jemných, slabých, křehkých či poškozených vlasů. Olej z pšeničných klíčků a vitamín E dodá vlasům sílu, zabraňuje stárnutí vlasových buněk a  omezuje lámavost. Maska na bázi pšeničných klíčků zabraňuje stárnutí a má tak omlazující účinky.

Bezoplachový kondicionér Salerm 21

Hvězdný produkt Salerm 21 je více než jen obyčejný kondicionér. Salerm 21 je vhodný pro slabé, jemné, pórovité a suché vlasy. Kondicionér s efektem 2+1 lze také efektivně aplikovat jako hloubkovou masku. Složení na bázi hedvábných proteinů poskytuje vlasům sílu, vitalitu a zářivý lesk ihned po prvním použití. Navíc chrání vlasy před sluncem, teplem, chlórem z bazénů a mořskou vodou. Salerm 21 je ideálním pomocníkem na dovolenou. Salerm 21 usnadňuje rozčesávání vlasů za mokra.

Salerm Biokera hydratační maska

Biokera hydratační maska ze Salerm Cosmetics pro jemné, slabé a suché vlasy je vhodná také pro vlasy vlnité. Maska usnadňuje rozčesávání vlasů za sucha a zanechá vlasy hebké a jemné.Salerm Biokera hydratační maska obnovuje přirozenou hydrataci vlasů. Vlasy budou po dlouhou dobu dostatečně chráněny před škodlivými vnějšími vlivy. Navíc vlas dlouhodobě hydratuje, posiluje a zvyšuje jeho pružnost.

Salerm Spa vyživující maska Purificante

Intenzivní vyživující maska Salerm Spa Puficiante je vhodná pro vlasy se ztrátou elasticity. Maska bohatá na výživné lásky okamžitě regeneruje a obnovuje přirozenou elasticitu vlasu. Maska Salerm Spa Purificante posiluje a regeneruje poškozenou vlasovou strukturu po technickém či chemickém ošetření. Maska svou vůní po čerstvě utřených jahodách navodí příjemnou atmosféru.

Salerm Hi Repair obnovující maska

Maska na vlasy ze systém Hi Repair od Salerm Cosmetics je vhodná pro vlasy suché, dehydratované a poškozené. Maska Salerm Hi Repair okamžitě proniká do hloubky vlasu, kde regeneruje a vyživuje od konečků až po kořínky vlasů. Efekt tekutého keratinu a proteinů z hedvábí zanechá vlasy vyživené, hydratované a hedvábně lesklé. Maska zabraňuje vzniku volných radikálů a chrání tak před stárnutím buněk.

Salerm Citric Balance maska

Maska na vlasy ze systému Citric Balance od Salerm Cosmetics je speciálně pro profesionální ošetření barvených či melírovaných vlasů. Maska Salerm Citric Balance s kyselým pH uzavírá vlasový stonek a chrání jej před poškozením či třepení konečků vlasů. Maska s obsahem ovocných kyselin, provitamínu B5 a pšeničných proteinů chrání před negativními účinky chlóru či mořské vody. Vlasy budou po ošetření maskou oslnivě lesklé a zářivě jasné. Maska na vlasy Salerm Citric Balance také usnadňuje rozčesávání.

Salerm Spa maska Dermocalmante

Zklidňující maska na vlasy Spa Dermocalmante od Salerm Cosmetics eliminuje napětí a stresové projevy vlasů a vlasové pokožky. Maska proniká do hloubky vlasové struktury, kde jej posiluje a vyživuje. Maska Salerm Spa Dermocalmante dodá oslabeným vlasům i citlivé nebo podrážděné vlasové pokožce dostatek síly a vitality.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..