Dobrý den.

Chci se zeptat na možnost narovnání nebo alespoň nějakého uhlazeni struktury krátkých pánských vlasů. Vlasy jsou vyloženě tvrdé jako kartáč a silně kudrnaté. Děkuji.

Lenka

 Dobrý den Lenko,

pro nepoddajné vlasy, jejichž objem je spíše na obtíž, doporučujeme silné zatížení vlasového vlákna. Doporučujeme vlas maximálně obalit a tím zvýšit jeho hmotnost. Poté se stává lepé upravitelným a nežádoucí objem vymizí. Aby ovšem vlasy nepůsobily mastně, je důležité přistoupit k vysušení vlasů fénem, čímž odpaříte přebytek stylingového produktu.

Pro tento účel máme k dispozici Salerm Straightening gel. Produkt se nanáší do vlhkých vlasů a poté pročeše hřebenem, aby bylo zajištěno jeho rovnoměrné nanesení. Produkt ovšem není natolik silný, aby sám o sobě kudrnaté vlasy narovnal. Proto je po nanesení gelu důležité za pomoci fénu a kartáče (ideálně pánský kartáč na foukanou) vlasy sušit a zároveň tahem kartáče od vlasových kořínků rovnat. Gel Salerm Straightening také nabízíme ve formě vzorku.

Obecně pro velmi tvrdé vlasy doporučujeme po každém mytí používat balzámy, které vlasy zjemní a tím umožní jejich snadnou upravitelnost. Velmi oblíbeným balzámem je Salerm balzám s proteiny.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..