Dobrý den,

potřebovala bych poradit při výběru vlasové kosmetiky. Moje vlasy jsou lehce zvlněné, suché a mají roztřepené konečky. Když vlasy učešu vypadají jako dráty a nedají se vůbec upravit, proto je také nosím stále sepnuté.

Mockrát děkuji za odpověď

Magda

 Dobrý den Magdo,

děkujeme za Váš dotaz. Upravit zvlněné a navíc suché vlasy je velmi nelehký úkol. Jedná se o nejkomplikovanější vlasovou strukturu. Vlasy doporučujeme důkladně hydratovat. Velmi dobré zkušenosti máme s přípravky Cotril Creative Walk Curl pro vlnité vlasy. Konkrétně Vám z této řady můžeme doporučit šampón pro perfektní vlny a balzám pro perfektní vlasy.

Vlasy, které jsou nepoddajné a těžko upravitelné ovšem vyžadují zpravidla také péči, která se z vlasů neoplachuje. U velmi tvrdých vlasů bychom se nebáli použít těžší přípravek, který je lehce zatíží a tím umožní lepší ovladatelnost vlasů. K tomuto účelu Vám pomohou tekuté krystaly Young JAM, které jsou u našich zákazníků také velmi oblíbené. Krystaly ovšem doporučujeme nenanášet k blízkosti vlasové pokožky, aby nedošlo k zvýšené produkci mazotoku. Krystaly nanášejte zejména do suchých partií a určitě na vlasové konečky.

Pokud jsou Vaše vlasy náchylné na zatížení (rychle se mastí, plihnou), doporučujeme zvolit lehčí formu bezoplachové péče. Pro vlnité vlasy je ideálním pomocníkem loknovač Cotril Creative Walk YO. Tento přípravek Vám opět pomůže zkrotit nepoddajné vlny. Nanáší se do umytých, ještě vlhkých vlasů. Přípravek vlasy zjemní a zajistí snadnou upravitelnost pomocí fénu a kartáče.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..