Londýn patří mezi nejnavštěvovanější města na světě. Má k tomu nespočet důvodů – od úžasné architektury, rozlehlých parků, starobylých památek, originálních doubledeckerů, směsice obyvatel z celého světa až po neustálý ruch, nekonečné množství obchodů a nespočet vzdělávacích, kulturních a zábavních možností. V Londýně se prostě nudit nemůžete – leda by vás nudil život. S tímto citátem musím naprosto souhlasit.

Nedávno jsem znovu byla v mé milované Anglii a návštěva Londýna musela být ihned na prvním místě. A nebyli byste praví londýnští turisté, kdybyste nenavštívili Oxford Street – snad nejrušnější třídu a jednu z nejslavnějších ulic této velké metropole. Vedle řady restaurací, módních butiků i přeplněného Primarku zde naleznete i největší pobočku světově známé kosmetické společnosti LUSH.

Já osobně LUSH miluji a jsem jeho velkou příznivkyní už léta. Psala jsem o něm již několikrát a nikdy ho nemůžu dostatečně vynachválit. LUSH nabízí 100% přírodní, ručně vyráběnou kosmetiku, bojuje proti testování na zvířatech, používá co nejvíce veganských a čistě přírodních složek a je prostě nejlepší. Ano, to bych mohla tvrdit o lecčem, ale pokud byste mi nedali za pravdu nyní, po návštěvě tohohle absolutně dokonalého krámku v Londýně mi za pravdu rozhodně dáte.

V čem je tak výjimečný? Stačí jen vkročit a hned to pocítíte na vlastní kůži – a to doslova. Najednou se ocitnete v úplně jiném světě – světě plném magických třpytek, barevných mýdel, luxusních koupelových bomb, omamných vůní, smíchu… Kolem sebe slyšíte mluvit cizí lidi odlišnými jazyky, vidíte nové produkty, které jsou k dostání jenom na této pobočce, můžete pozorovat kupu nadšených prodavačů a prodavaček, kteří jsou maximálně ochotní, veselí, hýří dobrou náladou, nešetří úsměvy a hlavně – skutečně se vyznají. Na každém, kterého jsem tam potkala, bylo poznat, že práce v LUSHI je maximálně naplňuje a baví je. Pak není divu, že každému zákazníkovi s radostí pomohou, poradí či nabídnou krém na vyzkoušení.

Ale bylo to hlavně o dobré atmosféře a pozitivní energii, která vyplňuje několikapatrový obchůdek. Tohle se nedá slovy dobře popsat, je to něco, co se musí zažít. Na fotkách jsem se snažila zachytit to nejzajímavější, ale není nad vlastní zážitek. Každému bych přála, aby měl příležitost zajít do tak vydařeného obchodu. Při své návštěvě (kterou jsem mimochodem opakovala každý následující den, kdy jsem byla v Londýně), jsem měla chuť tančit, zpívat, byla jsem plná nové energie a pozitivních myšlenek a odcházela jsem klidnější, s čistou hlavou a taškou plnou kouzelných a úžasně voňavých věcí.

Můj velký obdiv patří bezesporu samotnému LUSHI, který zase dokázal, že všechno jde, když se chce. Vytvořil jedinečný obchod, ve kterém vládne neuvěřitelně příjemná atmosféra, a kam se vždy budu ráda vracet. A to nejen kvůli originálním kosmetickým výtvorům, které ve světě nemají konkurenci, ale především kvůli oné atmosféře, partě nadšených lidí a pozitivní energii.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..