Nevím proč, ale vždy když jsem z něčeho nadšená, mám potřebu o tom psát poměrně dost zdlouhavě, použít co nejvíce slov a být si tak jistá, že nezapomenu na jedinou přednost, kterou daný výrobek má. Často to končí tak, že to, co je možné shrnout do jednoho odstavce, já bez problému prodloužím o další dva. Ale ve výsledku píšu stále o tom samém, jen do zbytečných podrobností. Myslím si totiž, že vás, čtenáře, musím přeci upozornit úplně na všechno.

Ale méně je mnohdy více a proto se dnes pokusím vyjádřit stručně, jasně a rychle. Ostatně v této recenzi budu především chválit, takže můj plán by se mi snad mohl vydařit!

S těmito pomocníky máte krásný úsměv zaručen!

S těmito pomocníky máte krásný úsměv zaručen!

Jdeme na to! Konkrétně na minirecenze tónovacího balzámu na rty a zubních tabletek, které slouží jako příjemná náhrada chemické zubní pasty. Oba výrobky pochází z mého milovaného LUSHe, takže kdo tuto značku zná (a určitě jí nejspíš plně podlehl, stejně jako já), jistě tuší, že je nač se těšit!

Sunkissed – dávám 9/10: je to ten nejlepší, nejvoňavější, nejluxusnější a nejjemnější přípravek na rty, který jsem kdy vlastnila. Vážně, není nic lepšího než spojení hydratace, decentního lesku, slaďounké vůně, světle růžové barvičky, krémové textury a jemných třpytek. Rty s ním vypadají doopravdy božsky!

Pokud ale sháníte vyživující balzám na popraskané rty, Sunkissed nebude tím nejlepším kandidátem – příliš suché rty nespraví, protože je to napůl balzám a napůl něco mezi leskem a rtěnkou. Hravě to ale vyřeší podkladová vrstva klasického hydratačního balzámu. A pak už může jít na řadu Sunkissed!

Miles Of Smiles – dávám 10/10: nadchnulo mě čistě přírodní složení, úžasná svěží vůně máty a jednoduchá, i když nevšední aplikace (tabletka se nejdříve rozkouše – utvoří se pěna, pak čistíme kartáčkem, jak jsme zvyklí). Zpočátku jsem k tabletkám byla skeptická, ale po prvním použití jsem jim úplně propadla.

Oceňuju, že vzniklá pěna při čištění na rozdíl od klasických zubních past nepálí a nedráždí dásně. Nevýhodou je vyšší cena, která však dokazuje, že za kvalitu, poctivý účinek (zuby jsou opravdu vyčištěné!) a čerstvost ingrediencí se holt platí. PS: na jedno použití krásně vystačí jen polovina tabletky!

Tak jsem to nakonec zvládla docela rychle, nemyslíte? Jsem přesvědčená, že více slov už není třeba. Jak balzám, tak tabletky na plné čáře předčily očekávání a já je hrdě používám každý den. A přiznejme si to, kdo by nechtěl mít krásný a zářivý úsměv? Tyto pomocníci vám ho zaručeně pomohou vykouzlit, to garantuji!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..