Ať už je léto nebo zima, Vánoce nebo Velikonoce, Den matek či Den otců, LUSH po celý rok přichází s pořádnou zásobou novinek. Nedávno na český trh dorazila další svěží várka z LUSHE, a já vás nyní mohu seznámit s párem voňavých novinek, které jsou k dostání jak v kamenném obchůdku v Palladiu, tak i online na LUSH eshopu!

K létu zaručeně patří osvěžující drinky (ach, Mojito!) stejně jako zdravější a lehčí recepty, tudíž nemůžeme opomenout ani olivy a olivový olej, který je naprosto lahodný v oblíbených salátech. A hádejte, co vznikne, když se smíchají tyto dvě hlavní ingredience s kupou dalších přírodních surovin? Dort!

Třpytivá bomba Think Pink a mýdlový dortík Olive Tree

Třpytivá bomba Think Pink a mýdlový dortík Olive Tree

Věřte nebo ne, je to tak. Až takhle dobří jsou v LUSHI. Dokážou vytvořit dort! Ale samozřejmě, že přeháním! I když on to kus dortu teoreticky je, takže to zas taková lež nebyla… Tak či onak, zelenkavé gurmánské mýdlo Olive Tree mi neustále připomíná jednu velkou pravdu: to, co je na povrchu, nemusí být jako to, co je uvnitř. Je to sice klišé, ale je to tak. Platí to ve všem – u lidí, u kosmetiky, ve vztazích, u krásy, u jídla… mohla bych pokračovat donekonečna.

Gurmánské mýdlo Olive Tree s olivovým olejem a olivami

Gurmánské mýdlo Olive Tree s olivovým olejem a olivami

A tak se stane, že z kusu dortu se při kontaktu s vodou/vlhkou pokožkou začnou linout jemné mýdlové bublinky plné čistoty a originální svěží vůně. Svěžest, čistota, vláčnost, účinnost, nenahraditelná vůně a zábava – to je, oč tu běží!

Nebyl by to však LUSH, abych se nezmínila o některé koupelové bombě (které se pomalu ale jistě stávají legendárními!). V dnešním případě toto privilegium připadá na růžovoučkou a voňavoučkou kouli plnou třpytek s názvem Think Pink. Dokud nezkusíte, nevíte, o čem mluvím. A věřte mi, že jakmile jednou zkusíte, tak nebude cesty zpět.

Konkrétně s Think Pink se na svět budete dívat jako přes růžové brýle a k úplnému uvolnění vám bude napomáhat uklidňující a sladká vůně vanilky (moje nejoblíbenější!!!). No není to sen? Koupelové bomby totiž mají kouzelnou moc – okamžitě si vás podmaní. Svou jedinečnou vůní, veselou barvou a bohatou pěnou vytvoří přímo pohádkovou koupel, z které se vám nebude chtít vůbec ven – ať je léto, nebo zima!

Sice lehce sedřená, ale o nic méně funkční růžová koupelová bomba Think Pink

Sice lehce sedřená, ale o nic méně funkční růžová koupelová bomba Think Pink

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..