Lush, Lush, Lush a ještě jednou LUSH! Kdo o něm snad nikdy neslyšel, jako by v dnešním světě neexistoval. Berte mě samozřejmě s nadsázkou, ale skutečně mám pocit, že se mi tato přírodní kosmetická značka čím dál víc zarývá pod kůži. Ale ono je to oboustranné – já totiž mám Lush s každým jejich novým produktem, se kterým se setkám, ještě raději. Pojďte se mnou prozkoumat dva třpytivé klenoty, které Lush vyrábí. Jak se za chvilku dozvíte, rozhodně se nemá za co stydět, protože vytvořil něco neskutečně skvělého. Opět!

Začnu pořádnou dávkou třpytek! Protože když se řekne LUSH, první, na co pomyslím, jsou ony třpytky. Lush, třpytky a výsledná zábava jsou holt velcí kamarádi. A pokud jste již trochu znuděni obyčejnými sprchovými gely a hledáte něco originálnějšího, zbystřete!

Beautiful plný příjemných tropických vůní

Beautiful plný příjemných tropických vůní

Ať už toužíte po veselém životabudiči, nebo jen uklidňujícím pohlazení po namáhavém dni, v Lushi vám pokaždé padne do oka přesně to pravé ořechové, jako na míru ušité vaší aktuální náladě a tomu, co právě sháníte. (Možná, že nic vlastně ani nesháníte, ale věřte mi, že když zajdete do jednoho z kamenných obchůdků Lush, po chvilce čichání u některé lahvičky uznáte: „Jo, to je ono!“). Koupelové bomby, oleje, sprchové gely, želé… v tom je Lush přímo mistr!

Veselý sprchový gel Beautiful s pořádnou záplavou třpytek

Veselý sprchový gel Beautiful s pořádnou záplavou třpytek

Já jsem tentokrát vyzkoušela úžasně barevný Beautiful. Nejsem si jistá, zda je to třpytkami, zlatavou barvou, sladkou kořeněnou vůní či jen tím, že už se nemůžu dočkat Vánoc, ale Beautiful mi tyto zimní svátky věrohodně připomíná.

Jak je vidět, Beautiful voní dokonce i pejskům!

Jak je vidět, Beautiful voní dokonce i pejskům!

Ale sprchování neslouží jen k rychlé očistě a navrácení svěžího pocitu. Může se stát uklidňujícím rituálem, při kterém budete relaxovat a vychutnávat si přítomný okamžik v obležení opojných vůní. Ze sprchového gelu Beautiful tak postupem času vznikla taková má menší závislost – každý den se nemůžu dočkat, až se konečně budu moci osprchovat a Beautiful mě zahalí svou jedinečnou podmanivou vůní. A o tom by sprchování mělo být! Užít si ho a vychutnat, nikoliv spěchat. S tím vám Lush pomůže hned …

Božský kondicionér Veganese

Božský kondicionér Veganese

A co je třpytivým klenotem číslo dva? Vlasový kondicionér Veganese Je vhodný, stejně jako většina ostatních výrobků, i pro vegany a představuje ideální kondicionér pro všechny typy vlasů. Jeho velkou předností a hlavní zbraní je lehkost a univerzálnost. Pohraje si s jakýmikoli vlasy, vyživí a zjemní je, načechrá, dodá lesk a pořádnou dávku hebkosti.

Veganese se stará nejenom o vlasy, ale navíc i o citlivou pokožku hlavy, o kterou svědomitě pečuje a zklidňuje ji. Jeho vůně je opět velmi originální a strašně těžko popsatelná. Určitě si ale získá i vaše čichové buňky, tím jsem si jistá.

Lehká krémová textura vyživujícího vlasového kondicionéru

Lehká krémová textura vyživujícího vlasového kondicionéru

Ačkoliv se vůně některých výrobků v Lushi mohou zdát zprvu příliš ostré či zvláštní, vyplatí se počkat. Takhle jsem to měla já právě s Veganesem – při prvním přičichnutí mi skoro vůbec nevoněl a nedovedla jsem si představit, že by něco jako tohle mohlo provonit mé vlasy. Ale opak byl pravdou! Ta počáteční podivná vůně se mi ve vlasech tak krásně rozložila, že jsem si pak k umytým kadeřím musela neustále přičichávat („Ach, jak nádherně voní…“)!

A jak už je u většiny produktů z Lushe zvykem, méně je častokrát více. Toto pravdivé přísloví nepřestává platit ani u Veganese, což je jen jeho další výhodou – i když máte dlouhé husté vlasy a pořídíte si malé balení, lahvička vám i tak vystačí na několik měsíců, a to bohatě.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..