Life Therapy je řada výrobků italské profesionální vlasové kosmetiky Maxima a je určena pro dlouhodobou rekonstrukci i velmi zničených a slabých vlasů. Složení s komplexem CK-M5 (kreatin, keratin a pět minerálních solí). Tento aktivní komplex je schopen proniknout hluboko dovnitř vlasů, kde efektivně integruje vlasovou strukturu a opravuje ji. Řada Life Therapy je založena na derivátech aminokyselin, které jsou velmi podobné přirozeným molekulám vlasů a na minerálních solích zodpovědných za obnovu proteinové soudržnosti a celkovou rekonstrukci vlasů.

Ošetřující péče Maxima Life Therapy je určena pro poškozené vlasy, které jsou matné a velmi suché, je těžké je upravit, vlasová vlákna jsou nesoudržná, konečky se ztenčují a třepí. Nejčastější příčinou poškozených vlasů jsou agresivní a časté chemické zásahy, nevhodné mytí vlasů, sluneční záření, slaná voda a chlór, smog a jiné nečistoty, tepelná úprava vlasů. Maxima Life Therapy napomáhá intergrovat novou hmotu do poškozených vlasových vláken a doplnění dalších nezbytných prvků pro celkovou obnovu vlasů.

Maxima Life Therapy je profesionální ošetření vlasů pro okamžitou, skutečnou a trvalou rekonstrukci poškozených vláken. Obnovuje pevnost vlasů, lesk, zdraví a ovladatelnost. Šampón Maxima Life Therapy Reconstruction má šetrné složení bez sulfátů SLES a parabenů, které opravuje a posiluje vlasové vlákno zevnitř i zvenčí. Dodává jemnost, lesk a usnadňuje rozčesávání vlasů. Sérum Maxima Life Therapy Reconstruction obsahuje inovativní originální molekulu společně s komplexem aminokyselin, keratinu a minerálních solí. Tento mix aktivních složek spojuje poškozené difulfidové vazby (můstky) uvnitř křehkých, suchých a poškozených vlasů. Vlasy opravuje a posiluje zevnitř ven. Vlasy se stávají okamžitě zdravější, více pružné, lesklejší a hebčí. Maska Maxima Life Therapy Reconstruction dodává kondici a hloubkově vyživuje vlasové vlákno. Uzavírá kutikulu po skončení léčebného procesu. Efektivně zlepšuje pórovitost vlasů a posiluje vlasy před dalším poškozením. Maska dodává vlasům okamžitou sílu, lesk a hedvábnost.

Maxima Life Therapy pro poškozené vlasy

Maxima Life Therapy pro poškozené vlasy

Akce

Oprava nestrukturovaných proteinů poškozených vlasů. Vlasová kosmetika Life Therapy je vyrobena s novým aktivním komplexem, který obnovuje buněčné spojení poškozených vlasů. Složení je založeno na derivátech keratinu a aminokyselinách s různou molekulovou hmotností, které jsou schopny vyplnit kortex a vytvořit ochranný štít na povrchu vlasů. Pro obnovení vitality poškozených vlasů, které jsou dehydratovány, porézní a křehké, obsahuje Life Therapy vzácné výživné prvky v podobě minerálních solí (zinek, měď, hořčík, železo, křemík), které doplňují hydrataci a působí proti fádnosti vlasů. Dále je složení obohaceno o pantenol (provitamín B5) pro ochranu a intenzivní obnovu kondice vlasů a vitamín E pro posílení vlasů a antioxidační ochranu.

Aplikace

Pro dosažení nejlepších výsledků léčby poškozených vlasů je nutné kombinovat více produktů z řady Life Therapy. Nejlepší variantou je aplikovat léčebnou kúru jedenkrát týdně po dobu 4 týdnů. Aplikaci je vhodné zopakovat po několika měsících dle stavu vlasů. Jelikož se jedná o profesionální ošetření vlasů, je nejlepších výsledků dosaženo v co nejkratším možném čase. Během aplikace je vhodné použít externí zdroj tepla, který zvýší penetraci aktivních složek, zkrátí dobu působení a zlepší účinnost produktů. Řada Life Therapy je rekonstrukční program vhodný pro všechny typy poškozených vlasů o jakékoliv délce, tloušťce a textuře.

Po umytí vlasů šampónem Life Therapy  a vysušení ručníkem aplikujeme sérum Life Therapy pramen po prameni a pročešeme. Nyní necháme působit. U jemných a křehkých vlasů 10 min bez externího zdroje tepla. U hrubých a poškozených vlasů necháme působit 15 minut s použitím externího zdroje tepla.

Po uplynutí doby působení sérum neoplachujeme, ale ihned na vlasy nanášíme vlasovou masku Life Therapy, vlasy opět pročešeme a necháme působit. U jemných a křehkých vlasů maximálně 5 minut bez zdroje tepla, u vlasů hrubých a poškozených 10 minut s použitím externího tepelného zdroje.  Po uplynutí doby působení vlasy důkladně opláchneme.

Maxima Life Therapy pro poškozené vlasy

Maxima Life Therapy pro poškozené vlasy

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..