Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Mám delší, velmi jemné vlasy bez objemu. Mám je barvené a tím i oslabené a v koncích suché, poničené. Chtěla bych Vás poprosit o radu, jaký šampon byste mi doporučilli? Dívala jsem se více na značku Medavita, ale nemám s ní zkušenosti, popř. jestli mi doporučíte jinou značku?

Moc Vám děkuji. Lenka

Dobrý den Lenko,

děkujeme za Váš dotaz. Dosažení plnosti účesu je výzvou pro všechny majitelky jemných vlasů. Pro jemné a poškozené vlasy je to však téměř nesplnitelný sen. Chybějící keratin v poškozených partiích vlasů ještě ubírá na objemu, už i tak jemným vlasů. Poškozený vlasový stonek je zapotřebí regenerovat a navrátit mu jeho plnost. Ovšem bez nadměrného zatížení. Je nutné nalézt rovnováhu mezi objemem a výživou vlasů. Mezi TOP značky našeho internetého obchodu jednoznačně patří italská vlasová kosmetika MedaVita a Cotril Professional.

Zákazníkům s jemnými vlasy zpravidla doporučujeme šampón a balzám pro jemné vlasy bez objemu Cotril Creative Walk Volume. Díky zpětné vazbě od našich zákazníků víme, že tyto přípravky jsou velmi dobrou volbou. Pokud bojujete s vytvářením objemu po umytí vlasů, jednoznačně doporučujeme pěnové tužidlo Cotril Creative Walk Extra Volume.

Pro dodání objemu bez zatížení máme dobré zkušenosti s přípravkem Azalea T.Q. keratinová pěna. Díky zpětné vazbě od zákazníků víme, že přípravek vlas zdrsní, což vytvoří větší objemnost a plnost účesu.

Pokud Vás v současnosti spíše trápí poškozené vlasy, doporučili bychom Vám značku MedaVita, konkrétně řadu MedaVita ß-Refibre, která dokonale vyplní trhliny ve vlasovém vláknu a uhladí vztyčené vlasové šupinky. Pro velmi poškozené vlasy zákazníkům doporučujeme používat kompletní řadu pro obnovu i velmi poškozených vlasů, tj. šampón, masku a sprej MedaVita ß-Refibre.

MedaVita Beta-Refibre pro poškozené vlasy


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..