Pokud jste četli některý z mých článků o Manufaktuře, jistě víte, že já tuto značku absolutně miluji a vždy ji vyzdvihuji pomalu až do nebes. Nedávno Manufaktura uvedla na světlo světa další řadu zbrusu nových kosmetických produktů. Pojďme se na ně rovnou mrknout, je totiž na co se těšit!

Než vám ale prozradím, o jaké novinky se jedná, varuji vás: Manufaktura opět válí. Znovu se oproti svým předchozím novinkám vyšvihla o příčku výš a já jen čekám, celá napjatá, s čím se vytasí příště. Protože vždy překoná sama sebe, neustále se vyvíjí a zlepšuje. Co krásného s příchodem letního počasí stvořila tentokrát?

Manufaktura anti-age sérum a elixír na ruce

Manufaktura anti-aging sérum a elixír na ruce

Začnu rovnou mým velkým favoritemelixírem na ruce. I když by se slovíčko „elixír“ dalo lehce vyměnit za „krém“, já bych raději zůstala u toho elixíru. Proč? Nazlátlá tuba, která mimochodem vypadá naprosto úžasně a působí luxusním dojmem, se i svým složením a účinností dotýká absolutního vrcholu. Pak už tedy nemůžeme mluvit pouze o krému, ale slovo jako elixír je mnohem výstižnější.

Manufaktura elixír na ruce

Manufaktura elixír na ruce

A abych opravila svá předchozí slova a vše uvedla na pravou míru: Elixír na ruce nejen že vypadá luxusně, on také luxusní skutečně je. Ukrývá v sobě tu nejjemnější a nejlepší péči, kterou si naše namáhané ruce zaslouží. Už po prvním použití jsou výsledkem hebké a voňavé ruce, jejichž pokožka je vláčná a hydratovaná díky speciálním přírodním olejům. Je to naprostá bomba, kterou doporučuji každému, kdo chce znát nějaký dobrý tip na výživu suchých rukou. S ničím, co by bylo lepší, jsem se doposud nesetkala, takže u mě elixír vyhrává na plné čáře!

Sametově hebká textura elixíru na ruce

Sametově hebká textura elixíru na ruce

Od rukou se přesuneme směrem nahoru a zastavíme se rovnou u dekoltu, krku a obličeje. Tato oblast si u žen žádá zvláštní pozornost, stejně jako již zmíněné ruce. A nechce to jen pozornost, ale především hydrataci, regeneraci, zjemnění a omlazení! To vše (a mnohem víc) zajistí anti-aging sérum s růží, Q10 a kyselinou hyaluronovou, které navíc efektivně působí proti vráskám.

Snadné použití Anti-aging séra

Snadné použití Anti-aging séra

Toto bílé, až lehce nažloutlé sérum je perfektní jako denní krém pod make-up, nebo noční výživa. Velkou výhodou je hygienický a praktický aplikátor, kterým sérum nakápnete na požadovaná místa. Jeho design laděný do růžova je opět jedinečný a každá něžná bytost z něj bude uchvácená. Ano, narážím tím na to, že by byl skvělým dárkem pro kteroukoli ženu, a to bez debat. Ono nám už jenom postačí vidět něco malého, roztomilého a narůžovělého. A co teprve, když ucítíme tu podmanivou, jemnou květinovou vůni a vyzkoušíme, co sérum dokáže? Pak už tuto zázračnou lahvičku nedáme z ruky, na to vemte jed!

A blížíme se k vrcholu, a to doslova – začali jsme rukama, pokračovali dekoltem, krkem a hlavou a nyní nám nezbývá nic jiného než vlasy. Vlasy, to je jedna velká kapitola sama o sobě. Asi jen ojedinělí šťastlivci mohou říct, že mají ideální vlasy, na kterých by nic nepotřebovali vylepšit. Zato my ostatní musíme bojovat s lupy, roztřepenými konečky, mastícími se vlasy, neposednými a nezkrotnými vlasy, věčně zacuchanými vlasy, slabými vlasy, zplihlými vlasy, nadměrně padajícími vlasy a nekonečnou řadou dalších problémů.

Manufaktura vlasové sérum

Manufaktura vlasové sérum proti vypadávání vlasů

Proti vypadávání připravila Manufaktura řešení v podobě Unikátního aktivačního séra, které podporuje růst nových vlasových vláken. Jedná se o vodičku, která se pomocí dávkovače vstříkne ke kořínkům vlasů a vmasíruje se do pokožky hlavy.

Po jednom použití nejspíš ani nezaznamenáte nějakou změnu. Tohle je přesně ten produkt, který se musí používat pravidelně (1x denně stačí – ideální je večer před spaním), aby byly výsledky znatelné. A když se trpělivě vydrží, po pár dnech už je možné si všimnout drobných změn k lepšímu – u mě to jsou tyto změny: když si češu vlasy, tak mi jich tolik nepadá a ani už jich nezůstává takové množství ve hřebenu jako kdysi. Nebo když si umývám vlasy a následně je suším, na ručníku už není uchyceno tolik vlasů jako předtím.

Aplikátor vlasového séra

Aplikátor vlasového séra

Přestože mi vlasy nepadají nikterak ve velkém (Bohu dík!), nemůžu říct, že by nemohly padat méně. Mohly, a stalo se tak díky tomuto vlasovému séru, které obsahuje spoustu blahodárných látek, které reaktivují vlasové váčky a celkově s vlasy dokážou divy – mohu jmenovat např. kofein, pivo, výtažek z modřínu a různé bylinné extrakty. Pokud vás trápí sebemenší či sebevětší vypadávání vlasů, unikátní sérum je tu, aby vlasům pomohlo nalézt ztracenou rovnováhu a omezit jejich nepříjemné vypadávání. Já sama ho i přes jeho vyšší pořizovací cenu, která je vyšší z důvodu přítomnosti pouze pečlivě vybraných přírodních ingrediencí, mohu vřele doporučit.

Na závěr bych ráda dodala toto: Manufaktura, česká značkačistě přírodní kosmetikou, mě nikdy nepřestane bavit a udivovat zároveň. Je držitelem přísného certifikátu PETA, který zaručuje 100% netestování na zvířatech. Přestože spousta značek tvrdí, že na zvířatech netestují, až s nějakým takovýmto certifikátem, který je zárukou pravdy, si mohu být zcela jistá, že tomu tak opravdu je. A co si budeme nalhávat, tento certifikát je stále spíše výjimkou.

Letní novinky z Manufaktury

Letní novinky z Manufaktury

Já jsem jako Češka na Manufakturu nesmírně hrdá, podle mého názoru má obrovský potenciál a my bychom si ji měli hýčkat jako svátost. Protože na to, jak jsme malinká a „nevýrazná“ země, je Manufaktura naprostým skvostem a velkou chloubou!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..