ODHALENO! Přistihli jsme SALERM COSMETICS, jak připravuje další exkluzivní novinky pro krásu zdraví vlasů. V roce 2016 se můžeme těšit na doplnění řady Salerm Biokera Grapelogy. Řada Salerm Biokera Grapeology založená na hroznovém oleji se rozroste o hroznový šampón a hroznovou masku na vlasy.

Salerm Biokera. Péče o vlasy založená na síle přírody. Směs pečlivě vybraných a těch nejlepších přírodních složek v kombinaci s pokročilou technologií přináší vlasům ztracenou krásu a zdraví. Jedinečná sílu přírodního hroznového oleje na vlasy rozšíří produktové řady Salerm Biokera. Hroznový olej na vlasy Salerm Biokera Grapeology se díky své velké oblíbenosti rozšíří o hroznový šampón a vlasovou masku.

Salerm Cosmetics Biokera Grapeology představuje návrat k tradičnímu použití oleje ze semen hroznů. Již Římané a Řekové si uvědomovali sílu vinné révy, kterou pěstovali nejenom pro výrobu vína, ale také pro svou účinnost v péči o pleť a vlasy. Drcená semena révy používali jako silného antioxidačního pomocníka. Pro výrobu jednoho litru hroznového oleje Salerm Biokera Grapeology je zapotřebí přes 200 kilogramů hroznů. Hroznový olej se výhradně lisuje ze semínek hroznů pocházejících výhradně z ze španělských vinic oblastí Rioja, Ribera del Duero a Jerezu.

Hroznový olej na vlasy

Salerm Biokera Grapeology olej na bázi hroznového oleje vlasy hloubkově hydratuje a vyživuje. Olej bohatý na antioxidanty podporují zářivost vlasů a zároveň je chrání před poškozením vnějšími negativními vlivy. Hroznový olej chrání před poškozením a stárnutí základní jednotku vlasu – vlasové keratin. Salerm Biokera Grapeology se rychle vstřebává, nemastí a vlasy nezatěžuje. Olej taktéž chrání vlasy před škodlivým UV zářením. Díky svému charakteristickému fialovému zbarvení Salerm Biokera Grapeology napomáhá eliminovat nežádoucí nažloutlé tóny z blond a bílých vlasů.

Salerm Biokera Grapeology hroznový olej na vousy

Salerm Biokera Grapeology šampón „Pro dobrý pocit“

Hroznový šampón na vlasy Salerm Biokera Grapeology šetrně myje a zároveň hloubkově hydratuje a vyživuje. Mikro živiny a antioxidanty pocházející ze semen hroznů opravují a chrání vlasové vlákno. Šampón Salerm Biokera Grapeology napomáhá oddalovat projevy spojené se stárnutím vlasů (anti-age efekt). Klíčovou vlastností šampónu Salerm Biokera Grapeology je zajištění poddajnosti vlasů.

Salerm Biokera Grapeology maska „Blýskni se“

Hroznová maska na vlasy Salerm Biokera Grapeology posiluje, zjemňuje a dodává vlasům objem. Vyživující olej ze semen hroznů proniká hluboko do vlasů. Vlasy hydratuje, vyživuje a chrání. Maska Salerm Biokera Grapeology oddaluje projevy spojené se stárnutím vlasů (anti-age efekt). Klíčovou vlastností masky je vlasům doslova dodat vyleštěný a nablýskaný efekt.

Salerm Biokera Grapeology

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..