Španělská vlasová kosmetika Lendan představuje hloubkovou obnovu vlasové struktury pomocí přípravku Plex Forte Bond Filler Nº2. Zvyšuje pevnost, vyživuje a utěsňuje vazby vlasových vláken. Lendan PLEX Forte funguje díky aminokyselinám keratinu (alanine, serine, valine, proline, threonine, izoleucine) a hydrolyzovanému rostlinnému proteinu a pantenolu. Vyvážený mix rostlinných extraktů a keratinů o různé molekulové hmotnosti pro dosažení perfektních výsledků hned po prvním použití.

Lendan Plex Forte Bond Filler je koncentrovaná léčba suchých a poškozených vlasů, u kterých stabilizuje proteinové vazby uvnitř vlasů, zpevňuje a posiluje kortex a vytváří nové disulfidové vazby uvnitř vlasů. Díky esenciálním aminokyselinám vyživuje a omlazuje vlasový stonek. Lendan Plex Forte zároveň prodlužuje efekt chemické procedury.

Zdravý a krásný vlas je tvořen z jednotlivých vláken, které jsou k sobě spojeny proteiny. Tyto proteiny se označují za disulfidové vazby neboli disulfidové můstky. Díky těmto vazbám jsou vlasy pevné a silné a odolné. Nicméně ani disulfidované vazby nejsou nenarušitelné. Díky častému barvení, odbarvování, fénování, žehlení, kulmování, vystavování slunečnímu záření a obecně špatným zacházením, dochází k narušení stability těchto vazeb, což vede k poškození struktury a vlasy se doslova rozpadají, třepí se a ulamují. Díky technologickému pokroku ovšem v současnosti existuje produkty, který dokáže zpevnit hroutící se můstky a dokonce obnovit již zničené proteinové vazby.

Stabilizace disulfidických vazeb,posílení struktury a integrity,navrácení hebkosti a lesku …

9 benefitů plexu Lendan Forte Bond Filler

–  Opravuje poškozené vlasy

– Chrání před tepelnou úpravou vlasů

– Dodává vlasům poddajnost a objemnost

– Chrání barvu vlasů

– Eliminuje krepacení vlasů

– Chrání kutikulu před kartáčováním vlasů

– Zabraňuje třepení vlasů

– Chrání vlasy před slunečním zářením

– Hloubkově vlasy vyživuje

Lendan Plex Forte Bond Filler je multifunkční produkt, který nejenže vlasy hloubkově regeneruje, ale zároveň chrání před agresí okolních vlivů, chrání před tepelným stylingem, usnadňuje rozčesávání vlasů a dodává vlasům kondici a objemnost. Přípravek se nanáší do vlhkých vlasů a poté se již neoplachuje. Může tak intenzivně působit během celého dne. Vlasy průběžně hydratovat a zejména pak chránit před slunečním zářením, prachem, smogem nebo i chlórem z bazénů nebo před mořskou vodou.

Lendan Plex Forte pro domácí ošetření vlasů

Lendan Plex Forte pro domácí ošetření vlasů

Produkt Lendan PLEX Forte Bond Filler je vhodné používat pro prodloužení efektu jakéhokoliv plexového ošetření z kadeřnického salónu. Zvyšuje efektivitu, stabilitu a intenzitu plexového ošetření.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..