Dobrý den,

rozhoduji se mezi Vašimi 2 produkty (MedaVita Curladdict Modelační loknovač silný pH 6 nebo Balíček vlasové kosmetiky pro vlnité vlasy). Mám dlouhé vlasy zhruba pod ramena, přirozeně se mi vlní, ale ráda bych dosáhla definovaných prstýnkovych vln. Vím, že na toto potřebuji silnější přípravek, a proto bych se ráda poradila, co by bylo vhodné.

Předem děkuji a hezký den

Alena

Dobrý den Aleno,

děkujeme za dotaz. Pro dosažení prstýnkového efektu je zapotřebí kónické kulmy, popř. aplikace trvalé. Kosmetické přípravky, tzn. loknovače, sehrávají zejména podpůrnou roli při definování a ustálení vln. Loknovače jsou také vhodné pro „mačkavé“ vlny, kdy se přípravek do vlasů vmačká, což vytvoří efekt vlnitých vlasů. Prstencový efekt přípravky vlasové kosmetiky zatím vytvořit nedokáží, maximálně jej ovšem podpoří.

Obecně, pro vlnité vlasy Vám můžeme doporučit balíček vlasové kosmetiky pro vlnité vlasy. Jedná se o osvědčené produkty, které díky svému složení vlasy nezatíží, čímž vlny netáhne k zemi. Loknovač Young Amplify umožní modelaci a usměrnění vln.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

One Response

 1. Vladěna

  Dobrý den,
  mám kratší,barvené a jemné vlasy.Používám šampony na objem a pod.Ale již po 2dnech umytí se mi dost mastí,zvažuji slabší trvalou.
  Také bych potřebovala poradit zda by byla vhodná loknovací kulma?
  Popřípadě jaký tip.
  Děkuji předem za odpověď
  Vladěna

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..