Vlasy jsou den co den vystavovány vnějším agresivním vlivům, které vedou ke ztrátě barvy a vitality vlasů. Jedním z nejvíce agresivnějších činitelů je Slunce, a ačkoliv je v létě jeho svit nejintenzivnější, škodí i během zbytku roku. V České republice je intenzita solárního záření nejvyšší během dubna a září. Nicméně i méně intenzivní sluneční záření je pro typicky jemné a často chemicky upravované vlasy fatální.

Salerm 21 Bi-Phase je dvousložkový kondicionér, který byl speciálně navržen pro ochranu vlasového vlákna před agresivním Sluncem, chlórem a mořskou vodou. Zároveň podporuje rozčesávání vlasů, okamžitě vlasy regeneruje a eliminuje krepacení vlasů. Vlasy jsou zdravé, lesklé, hebké a ochráněné.

Co je Salerm 21 Bi-Phase?

Salerm 21 Bi-Phase je ochranný a regenerační kondicionér ve formě spreje s novým dvousložkovým složením s UV filtrem s dlouhodobým účinkem. Výsledkem první fáze jsou zdravé, silné a ochráněné vlasy a dlouhodobá barevná stálost vlasů i v létě. Výsledkem druhé fáze jsou hebké, snadno upravitelné a rozčesatelné lesklé vlasy bez nežádoucího krepacení.

Salerm 21 BI-PHASE dvousložkový kondicionér

Salerm 21 BI-PHASE dvousložkový kondicionér

Fáze 1

Chrání vlasové vlákno a keratin

Chrání barvu vlasů před Sluncem

Dodává lesk a jas

S efektem proti žloutnutí vlasů

Aktivní složka: Ochranný UV filtr

Fáze 2

Dodává vlasům lepší kondici

Vlasy opravuje

Okamžitě usnadňuje rozčesávání vlasů

Eliminuje krepacení vlasů

Chrání vlasy před chlórem

Zabraňuje narušení vlasů vlivem solí a kovů obsažených v jakékoli vodě

Zlepšuje výsledek konečné úpravy vlasů a prodlužuje trvanlivost technických úprav

Aktivní složka: hydrolyzovaný hedvábný protein a pantenol (provitamín B5)

Jak Salerm 21 Bi-Phase funguje?

Nadměrné teplo a UV záření mění barvu vlasů. Způsobují vyblednutí barvy a současně narušují integritu vlasových vláken. Složení Salerm 21 Bi-Phase je obohaceno o UV filtr, který působí jako štít chránící barvu vlasů před Sluncem a před volnými radikály. Salerm 21 Bi-Phase obsahuje UV filtr, který se oproti jiným filtrům rozloží později, tím vlasy chrání po delší dobu.

Složení Salerm 21 Bi-Phase obsahuje nové aktivní složky, které brání usazování kovů a solí na vlasech. Tyto složky v podstatě kovy a sole izolují a následně se vymyjí. Tato funkce maximálně brání narušení vlasů a eliminuje ztrátu jejich barvy. Tento sekvestrační účinek zároveň zlepšuje a prodlužuje výsledky technických procesů (barvení vlasů, vyrovnání vlasů apod.).

Liposomy, proteiny hedvábí a pantenol (provitamín B5) opravují vlasové vlákno, zlepšují hydrataci, pevnost, hebkost a lesk vlasů. Jedná se o složky, které díky optimálním a synergickým účinkům nabízí ideální ošetření vlasů a doprovázejí celou řadu Salerm 21.

Kromě svých regeneračních a ochranných vlastností vyniká Salerm 21 Bi-Phase také díky své velmi dobré schopnosti podpořit snadné rozčesání vlasů.

Salerm 21 Bi-Phase

Salerm 21 Bi-Phase je distribuován v transparentní lahvi s mechanickým rozprašovačem s bezpečnostní pojistkou. Objem produktu v láhvi je 175 ml. Před použitím je důležité láhví protřepat, aby došlo k promíchání obou fází. Sprej se poté aplikuje nástřikem na mokré nebo suché vlasy. Následně se pokračuje ve vysoušení vlasů nebo v běžné konečné úpravě. Sprej se z vlasů již neoplachuje.

Možnosti použití:

Pro každodenní ochranu vlasů a usnadnění rozčesávání

K nárazovému ošetření vlasů pro jejich ochranu před slunečním zářením, mořskou vodou a chlórem během pobytu na pláži nebo u bazénu. Sprej aplikujeme před koupáním a také po koupání na suché nebo mokré vlasy.

Pro okamžitou a intenzivní rehydrataci po nechráněné expozici.

Ve dnech před chemickou úpravou vlasů (barvení, melírovaní, chemické narovnání apod.) pro rehydrataci a snížení obsahu kovů a solí ve vlasech.

SALERM 21 SUN kosmetická sada

SALERM 21 SUN kosmetická sada

FAQ

Je Salerm 21 Bi-Phase výhradně solární produkt?

Určitě ne! Kromě perfektní ochrany před negativními vlivy letní sezóny nabízí vlasům extra výhody i během zbývajících ročních období. Vlasy opravuje, dodává jim jemnost, chrání před volnými radikály, usnadňuje rozčesávání vlasů, prodlužuje trvanlivost barvy barvených i melírovaných vlasů, které chrání před nevzhledným zežloutnutím. A samozřejmě chrání nejen před intenzivním slunečním zářením během letní sezóny, ale také v ostatních období během celého roku.

Jaký je rozdíl mezi Salerm 21 Bi-Phase a Salerm 21 Express All-in-One sprejem?

Produkty jsou zcela odlišné. Spojuje je pouze to, že pochází ze stejné řady Salerm 21. Oba dva produkty je možné vzájemně kombinovat a maximálně využít jejich potenciál. Vždy ovšem s maximálním ohledem na aktuální stav vlasů, aby nedošlo k jejich přesycení.

Salerm 21 Express All-in-One je krémový kondicionér ve spreji, který je více výživnější. Vlasy hloubkově regeneruje a dodává jim objem. Používá se velmi malé množství, aby nedošlo k přesycení vlasového vlákna. Větší množství se aplikuje pouze v případě, kdy je krém použit jako stylingový produkt, jehož přeAbytky se vypaří během vysoušení vlasů nebo během jiné tepelné úpravy. Větší množství produktu se aplikuje také v případě, kdy je krém použit jako noční intenzivní a regenerační péče.  Krém Salerm 21 Express All-in-One je vhodný zejména pro velmi poškozené, kudrnaté, husté a suché vlasy, kterým chybí výživa.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..