Dobrý den,

vypadávají mi vlasy, potřebuji něco proti vypadávání a pro růst, nemohu se rozhodnout jaké ampule zakoupit (Evolution Placentové ampule proti vypadávání nebo Crioxidil Revitalizador Placentové Ampule proti vypadávání vlasů). A jestli jsou oboje i pro růst a obnovení vlasů. Můžou se tyto přípravky střídat?

Děkuji

Petra

Dobrý den Petro,

placentové ampule Edelstein Evolution obsahují vysoký podíl proteinu, který je obsažen v placentě savců. Tento protein poskytuje vlasové pokožce velkou dávku živin a kyslíku. To jsou důležité předpoklady pro nastartování růstu vlasů a posílení oslabených vlasových cibulek.

Placentové ampule Crioxidil Revitalizador jsou oproti placentovým ampulím Evolution založeny na rostlinném původu. Protein zde uvedený je obsažen v aloe vera nebo sóji. Tyto ampule navíc obsahují biotin, tj komplex vitamínů B5.

Zjednodušeně řečeno, ampule Evolution jsou živočišného původu, ampule Crioxidil jsou rostlinného původu. Výhodou placentových ampulí Evolution je vysoký podíl jedné složky, a to proteinu placenty. V případě, že vlasová pokožka tento protein přijme, dostane silnou podporu živin. Výhodou placentových ampulí Crioxidil je kombinace více aktivních složek, existuje zde předpoklad, že pokud by pro Vás jedna složka nebyla účinná, může roli akcelerace růstu vlasů zastat složka jiná.

Obojí ampule je možné mezi sebou kombinovat. Složení jedněch ampulí nemá žádný negativní vliv na účinnost ampulí druhých.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..