MEDAVITA byla založena roku 1963 v Miláně jako rodinná společnost s cílem vytvořit přední italskou značku v oblasti péče a ošetření vlasů. Posláním společnosti je vyvíjet, vyrábět a uvádět na trh vysoce kvalitní přípravky vlasové kosmetiky. S více než 50 letými zkušenostmi v kosmetickém průmyslu si MEDAVITA nadále udržuje vysoký standard svých služeb a kvalitu svých produktů, které splňují i ty nejnáročnější požadavky dnešního světa.

Přírodní styl

Přírodní styl“ je realizován nejen v našich produktech vlasové kosmetiky, nýbrž také v přístupu k naší práci. Pojem „přírodní“ pro nás znamená upřímné a neformální jednání k lidem, se kterými spolupracujeme: vědci, manažeři, distributoři, obchodní zástupci, stylisti, maloobchodníci a spotřebitelé.

„Přírodní styl“ popisuje fakt, že se nepotřebujeme a nechceme zatěžovat chemií a věříme, že tradiční recepty mohou nabídnout nejjednodušší řešení dnešních estetických problémů. Všechno co děláme je v souladu s italskou tradicí a nejde pouze o otázku stylu, ovšem také o substance, které používáme.

Kvalita a spolehlivost

Díky vysokému stupni odvětvové specializace a novým výrobním technologiím vytváříme inovace, které nám dávají flexibilitu a okamžitou možnost reakce na potřeby trhu.

Věda a výzkum

– Originální patentované formule
– Partnerství s vědecko-výzkumnými ústavy a s vysokými školami
– Kontrola kvality každé výrobní šarže
– Testování bezpečnosti a účinnosti

Silná italská značka, která slaví úspěch

MEDAVITA zcela pokrývá domácí (italský) trh se silou stovky exkluzivních produktů. Prodejní a distribuční síť zahrnuje více než 13 000 salonů. Produkty MEDAVITA jsou k dispozici ve 40 zemích světa a stále se rozšiřují na nové a další trhy.

Inspirováno přírodou, testováno vědou

Všechny naše produkty vlasové péče obsahují ingredience a materiály získané z přírody, z obnovitelných zdrojů a hlavně jsou vyrobeny a testovány s ohledem na etiku a společenské blaho. Jsme velmi hrdí na to, že jsme nepodlehli okolním tlakům změn výrobních procesů a nadále vyrábíme organické produkty. S čistým svědomím můžeme říci, že jsme stále „přírodní“. Všechny naše produkty musí nabídnout okamžitou účinnost, respektovat přirozenou fyziologii vlasové pokožky a vlasů samotných. A to bez kompromisů ve výběru ingrediencí: pouze esenciální oleje a čisté rostlinné extrakty vyráběné s velkou péčí na celém světě.

Vlasová kosmetika MEDAVITA je k dispozici v internetovém obchodě INhair.cz

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..